wtorek, 26 maj 2015 11:28

Multi 1 liga - 8 kolejka Wyróżniony

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid

Balcerak Skład - Gs Zabrodziaczek 0 - 10 (0:3)
Spotkanie do jednej bramki. Mistrz VI Edycji LB nie dał cienia szans Balcerakom. Drużyna z Zabrodzia pewnie rozgromiła BS, a przede wszystkim Patryk Babańczyk strzelił 4-krotnie, gratulacje!
Kolejny dobry mecz Karola Paź, który bardzo dobrze asystował przy bramkach kolegów!

Fc Klonowe Liście - MediaTRY Dar-Alarm 5 - 3 (2:1)
Najbardziej emocjonujące spotkanie w dzisiejszej kolejce. Do walki o 3pkt. zmierzyły drużyny sąsiadujące w tabeli. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, jednak trochę lepszą grę pokazali zawodnicy z Wołomina. Podczas II połowy było już bardziej zacięcie. Sędzia pokazał kilka żółtych kartek, lecz gra była bardzo mocna do końcowego gwizdka. Kolejne bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Adama Matejaka i Arka Stępnia!

Club Mokra - TWWD United 2 - 1 (1:0)
Kolejne spotkanie I ligi 8 kolejki. Na boisku wstawił się Club Mokra, który podejmował drużynę TWWD. W pierwszej połowie spotkania wpadła tylko jedna bramka, której strzelcem był Kamil Giza. W kolejnych 25min. momentami było po prostu nudno. Kolejny dobry mecz Wojciecha Kaski, który bardzo ofiarnie bronił swojego pola karnego, który był również strzelcem honorowej bramki dla TWWD.

Iskra Jasienica - Znajomi Sędziego 4 - 1 (2:0)
Kolejne spotkanie, które pokazuje że beniaminek wiele wnosi do ligi. Tym razem Iskra podejmowała weteranów LB. Podczas pierwszej połowy bardzo wyróżniającym się zawodnikiem był Hubert Kosowski, który bardzo dzielnie wspierał swoją drużynę, która dzięki niemu schodziła na przerwę z 2-bramkowym prowadzeniem. Podczas kolejnych 25min. Znajomi próbowali kontrolować grę, jednak duże luki w obronie dopuściły, aby Tomasz Ślusarz i Hubert Kosowski podnieśli prowadzenie na 4:0. W 47min. podyktowany przez sędziego rzut karny i wykorzystany przez Rafała Pergoła, daje Znajomym honorową bramkę!

AllStars Kati Kominki - BadBoys Ostrówek 4 - 2 (3:0)
Bez wątpienia najlepsze spotkanie dzisiejszej kolejki w I lidze. Wiele emocjonujących akcji, strzałów z dystansu i mądrej gry w obronie. Wynik otworzył w 18min. Adrian Radomski oraz w 21min. podwyższył prowadzenie na 2:0. Po kilku minutach jego kolega z drużyny Krzysiek Król podnosi prowadzenie na 3:0. BadBoys-i po dość burzliwej naradzie wracają na boisko całkiem odmienieni i już w 28min. Piotr Domżalski po asyście Pawła Szczapy strzela bramkę na 1:3. Po kilkunastu sekundach wpada kolejna bramka wykonana przez Piotrka. W 42min. Adrian Radomski strzela bramkę podnosząc prowadzenie AllStars-ów na 4:2. BBS ze wszystkich sił starają się doprowadzić do wyrównania, jednak do wyrównania zabrakło czasu!

FC TU-TU - Meble Elefante 1 - 2 (0:0)
Ostatnie spotkanie dzisiejszej kolejki. Na boisku wstawiły się drużyny FC TU-TU i Meble Elefante. Obie drużyny są na podobnych miejscach w tabeli. Spotkanie przebiegało bardzo burzliwie od pierwszej minuty. Bramki dla Mebli strzelali: Kamil Maciążek i Łukasz Mietlicki. Honorową bramkę dla FC Tu-TU zdobył Marcin Sędziak!