wtorek, 09 czerwiec 2015 05:41

Multi 2 liga - 10 kolejka Wyróżniony

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid

RDK Szewnica - Obrońcy Tytułu 7 - 4 (3:1)
Pierwsze spotkanie 10 kolejki VII Edycji Ligi Bobra. O samym poranku na tłuszczańskim orliku zawodnicy z Szewnicy podjęli drużynę Obrońcy Tytułu. Podczas pierwszych 25min. regulaminowego czasu zawodnicy Marcina Białka szybko wyszli na prowadzenie i na przerwę schodzili z 2-bramkowym prowadzeniem.

Podczas II połowy, Obrońcy powoli zaczęli nadrabiać straty, jednak napastnicy z Szewnicy byli bezlitośni, wykorzystywali wszystkie sytuacje, gratulacje należą się Michałowi Balcerzakowi, który strzelił hat-trick'a. Po 2 bramki dla Obrońców zdobyli Przemysław Skoczeń i Łukasz Wydryszek.

Robcar Międzyleś - Fc Format 0 - 2 (0:1)
Kolejne spotkanie II ligi, tym razem na murawie spotkały się drużyny z końca i środka tabeli. Całe spotkanie dominował spadkowicz z I ligi drużyna Fc Format. Jednak podczas II połowy zawodnicy z Robcaru mieli kilka korzystnych akcji, jednak ich nie wykorzystali. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 dla Formatu.

Rządza Kraszew - Chłopaki do wzięcia 2 - 15 (1:8)
Spotkanie do jednej bramki. Beniaminek dość łatwo i szybko wypunktował rywala, który dzisiaj przyjechał w bardzo okrojonym składzie (5 zawodników). Nie można również zapomnieć o postawie Chłopaków do wzięcia, którzy dzisiaj postanowili pognębić przeciwnika grając jednym zawodnikiem więcej. Gratulacje dla Marcina Kowalczyka, który pomimo złej sytuacji drużyny strzelił 2 bramki na swoje konto, ratując honor drużyny!
Bramki dla Chłopaków zdobyli:
Rafał Zygartowicz, Mateusz Gajda, Damian Nowaczuk x3, Paweł Rolka, Adrian Wojda x5, , Mateusz Wrona x3 + 1 bramka samobójcza Rządzy.

RedBull Klembów - Latoszek 4 - 1 (4:0)
Kolejny beniaminek triumfuje w dzisiejszej kolejce! Latoszek po ostatnich rabunkach opadł z sił, co było bardzo widoczne w dzisiejszym meczu. Po raz kolejny dobry mecz zagrali Michał Wróblewski i Mateusz Marcinkiewicz. Honorową bramkę dla Latoszka zdobył Jacek Piórkowski!

Sami Swoi - Torpedo Tłuszcz 2 - 1 (0:0)
Dotychczas najlepsze spotkanie dzisiejszej kolejki w II lidze. Wiele emocjonujących momentów, precyzyjnych zagrań czy strzałów w okienko. Pierwsza połowa spotkania była to gra polegająca na rozgryzieniu taktyki przeciwnika. Podczas kolejnych 25min. rozpoczęły się ataki oby dwu drużyn, bramkę dającą prowadzenie Torpedo zdobył Konrad Kowalski w 26min. Przez kolejne 20min było wiele ciekawych akcji jednak dzisiaj główne skrzypce należały do bramkarzy. Bramkę dającą remis strzela w 44 min. Marek Piekut oddając strzał w samo okienko rywala, po kilku minutach Radosław Przybysz po asyście Mateusza Balceraka oddaje strzał dający prowadzenie Samym Swoim na 2:1. Torpedo ze wszystkich sił próbowało doprowadzić do wyrównania, jednak jak to zwykle bywa zabrakło czasu. Wynik 2:1 idealnie odzwierciedla przebieg całego spotkania!

RKS Równe - Krzywica 2 - 4 (1:1)
Kolejne bardzo wyrównane spotkanie dzisiejszej kolejki. Na tłuszczańskiej murawie stanął beniaminek, który podejmował RKS Równe. Pierwsza połowa bardzo wyrównana z obu stron, po przerwie beniaminek zaczął punktować zawodników z Równego. Kolejny dobry mecz Patryka Cackowskiego - kapitana Krzywicy!

Wołomin Słoneczna - PBS w Wyszkowie 1 - 10 (0:3)
Ostatnie spotkanie II ligi 10 kolejki. Kandydat na mistrza II ligi bardzo szybko rozgromił drużynę z Wołomina. Kolejny dobry mecz Daniela Modzelana i kapitana PBS - Marcina Myśliwca. Honorową bramkę dla zawodników z Wołomina zdobył Adrian Uściński!

Club Mokra - Fc Albatros 10 - 2 (4:0)
Pierwsze spotkanie I ligi 10 kolejki VII Edycji Ligi Bobra! W dzisiejszym dniu zawodnicy Grzegorza Szymańskiego podjęli drużynę Fc Albatros. Cały mecz odbywał się pod dyktando ''klubowiczów'', bramki dla Clubu Mokra zdobywali: Grzegorz Szymański, Dominik Urmanowski, Kamil Giza x2, Michał Siwiński x2, Piotr Supeł x2, Sebastian Nadaj x2.
Bramki dla Albatrosów zdobyli: Przemysław Południkiewicz i Mateusz Marchlik. Wielkie brawa należą się drużynie Clubu Mokra, którzy zachowali się fair-play w stosunku do rywala!