środa, 25 maj 2016 11:17

Zmiana warty w 1 lidze? /relacje z 7 kolejki Wyróżniony

Napisane przez Dawid Krzyżewski

Ten dzień na długo zapamiętają zawodnicy All Stars Kati Kominki. Losy mistrzostwo po porażce z Tutu mocno skomplikowały sytuację „Kominkowych” ponieważ teraz spadli na czwartą lokatę ustępując miejsca na pudle Club Mokra, która ma o wiele lepszy bilans bramkowy. Niespodziewanie dobrą dyspozycję od trzech kolejek odnotowują Chłopcy do wzięcia, którzy w ostatniej kolejce również sprawili małą niespodziankę pokonując pewnie Iskrę Jasienica. Poniżej opisy meczy.

Club Mokra – Balcerak Skład 5 – 1 (1:0)

Jako pierwsi podczas 7 kolejki zagrały drużyny pod przewodnictwem Grzesia Szymańskiego i Maćka Denocha. BSK na swój mecz ponownie przyjechało w dość małym składzie, przeciwnie do drużyny Grzesia co przełożyło się na przebieg całego spotkania. Wynik spotkania otworzył Sebastian Nadaj, który w tym meczu był postacią bramkostrzelną ( hat-trick). Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, jednak to Club Mokra rządził pod bramką przeciwnika.
Podczas II połowy, zawodnicy Grzesia przeszli na tryb ofensywny, zaczęli grać szybciej i skuteczniej. Bramki w drugiej połowie zdobyli Łukasz Banaszek, Krzysztof Sabala i Sebastian Nadaj x2. Honorową bramkę dla BSK zdobył Dominik Balcerak!
GS AKS – Sami Swoi 9 – 0 (4:0)
Kolejne spotkanie w którym GS AKS pokazuje swoją siłę i precyzję, widać że chłopaki ostro walczą o mistrza I Ligi. Pierwszą bramkę dla AKS zdobył Michał Zawisza w 1min spotkania, minutę po nim trafił Patryk Babańczyk, w 6min strzela Dawid Skwara. Pod koniec pierwszej połowy bramkę zdobywa Marcin Paź! W II połowie GS AKS kompletnie zdominował rywala, wpadało prawie wszystko… Pierwszą bramkę w tej połowie zdobył Marcin Paź, chwilę po nim trafił jego brat Karol. W końcowych minutach spotkania bramki zdobyli Łukasz Wydryszek, Karol Paź oraz Marcin Paź. Bardzo wyróżniającym się duetem był duet braci Paź!
Fc Klonowe Liście – BadBoys Ostrówek 13 – 6 (6:1)
Ten mecz dla Klonowych był lekkim odprężeniem, jednak chłopaki podeszli do niego stanowczo by polepszyć swój bilans bramkowy, BadBoys-i w tym meczu byli lekko za mgłą jednak kilka razy trafili do bramki Krzyśka Witka. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Adam Matejak, na 2:0 strzelił Łukasz Bogusiewicz. Bramkę na 2:1 zdobył Mateusz Frąckiewicz w 7min, chwilę po nim do bramki Alberta Michniewicz ponownie trafił Łukasz. W 13min kolejną bramkę zdobywa Adam, chwilę po Adamie ponownie strzela Adam, chwilkę po tym Adamie ponownie trafia Adam… Mowa oczywiście od Adamie Matejaku! JWynik do przerwy 6:1!
Podczas II połowy zawodnicy Grzesia Kurka ocknęli się i zaczęli trafiać do bramki Klonowych, jednak jako pierwsi bramkę na 7:1 trafili Klonowi po strzale Jacka Witka. Na 7:2 trafił Jarek Przybysz… Podsumowując II połowę, bramki dla Klonowych zdobywali: Adam Matejak x3, Janusz Wiśniewski, Paweł Michalik, Bartek Bogusiewicz. Dla BadBoys: Jarek Przybysz, Radek Stańczak, Robert Padamczyk!

Iskra Jasienica – Chłopaki do wzięcia 1 – 9 (0:2)
W tym meczu beniaminek I ligi, zdeklasował Iskrę…  Pierwszą bramkę zdobył Adrian Białek z rzutu karnego, w 14min bramkę zdobył Piotr Krzemiński. Pierwsza połowa dość wyrównana, co widać po wyniku 0:2!
Podczas kolejnych 25min, chłopaki z Radzymina trochę się rozstrzelali, jako pierwszy bramkę zdobył Paweł Rolka w 29min, w 30min do siatki Iskry trafił Marek Gajewski. W 45min ponownie Paweł Rolka, w 46min Elwir Kaska. Na 1:6 bramkę dla Iskry zdobył Dariusz Banaszek. Jednak chwilę po nim bramkę zdobył Przemysław Kaska. W końcowych minutach meczu bramki zdobyli Adrian Białek i Kamil Żmuda!
Fc TuTu – AllStars Kati Kominki 4 – 3 (3:1)
Ahh… co to był za mecz… Po prostu wisienka na torcie! Tutki po dość słabym starcie, szybko odrabiają straty pokonując coraz mocniejszych rywali. AllStarsi na ten mecz przyjechali w okrojonym składzie, widoczny był brak podstawowego bramkarza - Piotrka Kozy. Wyróżniającym się zawodnikiem  w tym meczu był Piotrek Winiarczyk – Winiar! Piotrek rozwalał obronę przeciwnika i jeszcze trafiał bramki... Brawo! Pierwszą bramkę dla Tutków zdobył właśnie Piotrek w 4min, asysta Marcina Sędziaka. Bramkę na remis zdobył Marcin Wiśniewski. Tutki wyszły na prowadzenie po bramce Marcina Sędziaka. Pod koniec pierwszej połowy kolejną bramkę zdobył Winiar!
W II połowie Tutki przeszli trochę do defensywy, jednak widoczna była również gra w ofensywie. Bardzo aktywny w tym spotkaniu był bramkarz Fc TuTu – Rafał Ciok, który dwoił się i troił by dać swojej drużynie zwycięstwo. Na 2:3 strzelił Rafał Radomski, bramkę podwyższającą prowadzenie Tutków zdobył Piotr Winiarczyk. Bramkę przed gwizdkiem końcowym zdobył również Rafał Radomski. Zasłużone zwycięstwo Fc TuTu!

Czytany 1217 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 maj 2016 11:37