środa, 08 czerwiec 2016 17:07

Podsumowanie 9 kolejki 1 ligi Wyróżniony

Napisane przez Dawid Krzyżewski

GS AKS – BadBoys Ostrówek 2 – 2 (1:2)

Pierwsze spotkanie podczas 9 kolejki. Obie drużyny przyjechały w bardzo obfitych składach, nikogo tego dnia nie brakowało, jednak AKS czegoś ze sobą nie przywiózł… Czego? Na to pytanie GS AKS sam najlepiej wie. Wynik spotkania otworzył Karol Paź w 7min, jednak po kilku minutach Mateusz Frąckiewicz zdobył bramkę wyrównującą! W 11min mamy remis 1:1. Cały mecz AKS próbował atakować, jednak tego dnia bramkarz BadBoys-ów – Albert Michniewicz był czarnym koniec tego spotkania, w bramce robił cuda! W 20min Jarosław Przybysz po asyście Grzegorza Kurka wyprowadził ‘’złych chłopców’’ na prowadzenie. Wynik do przerwy 1:2!
W drugą połowę lepiej wszedł GS AKS, w 26min doprowadzili do wyrównania po strzela Patryka Babańczyka i asyście Piotrka Połodziuka. Wynik nie uległ zmianie do końca spotkania, jednak obie drużyny miały wiele akcji których nie wykorzystały!
Fc TuTu – Balcerak Skład 4 – 7 (1:3)
Kolejne spotkanie podczas 9 kolejki. Bardzo dobry początek Tutków, w 2min wyszli na prowadzenie po bramce Huberta Sędziaka i asyście Marcina Sędziaka. Do wyrównania doprowadził Kamil Maciążek w 8min. Swoją bramkę dołożył Łukasz Sternicki i Dominik Balcerak. I połowa należała do Balceraków!
W kolejnych 25min, pierwszą bramkę zdobył Piotr Urynowicz, a chwilę po nim na 4:2 strzelił Rafał Pergoł, w 34min Kamil Grzybowski na 5:2. Na 3:4 bramkę zdobył Marcin Sędziak. Chwilę po nim bramkę na 6:3 zdobył Zbigniew Komorowski, tuż przed gwizdkiem końcowym bramki strzelili Hubert Sędziak i Łukasz Sternicki!
MediaTRY Dar-Alarm – AllStars Kati Kominki 3 – 9 (1:4)
Spotkanie do którego AllStars wreszcie się przyłożyło, podeszli dobrze do przeciwnika i bez większych problemów go ograli. Pierwszą bramkę AllStars zdobyło już w 5min spotkania po strzale Rafała Radomskiego. W 9min bramkę zdobył Konrad Kupiec, asysta Rafała. Minutę później bramkę strzela Marcin Rybak, w 18min kolejną bramkę zdobywa Konrad Kupiec. Przed gwizdkiem kończącym I połowę, bramkę dla Media strzela Krzysztof Głuszek.
II połowa, była powtórką pierwszych 25min. Bramki zdobywali Rafał Grabowski hat-trick, Marcin Rybak oraz Konrad Kupiec. Dla Media bramki w II połowie zdobyli Krzysztof Głuszek oraz Łukasz Bakun!
Fc Klonowe Liście – Chłopaki do wzięcia 8 – 2 (5:1)
Spotkanie, podczas którego Klonowa nie miała lekkiej gry. Chłopaki z Radzymina postawili na defensywę i krycie bramkostrzelnego Adam Matejaka! Jednak w tym spotkaniu najbardziej widoczną postacią był Konrad Bylak, który z piłką wyprawiał cuda! Konrad pierwszą bramkę zdobył w 9min, asysta Łukasz Bogusiewicz. Kolejną bramkę zdobył Adam Matejak, asysta Konrada. W 18min kolejną bramkę zdobywa Konrad Bylak. W 22min kolejną bramkę strzela Konrad zaliczając tym samym hat-trick’a, asysta Adama Matejaka. Tuż przed gwizdkiem końcowym bramkę zdobył Adam Matejak , asysta Konrada oraz Kamil Żmuda z Chłopaków do wzięcia!
W II połowie Klonowa zwolniła trochę tempo jednak nadal punktowali rywala. W 28min bramkę dla Chłopaków zdobywa Rafał Zygartowicz. W 39min dla Klonowych strzela Łukasz Bogusiewicz, asysta Konrada Bylaka. W 41min kolejną bramkę zdobywa Konrad po indywidualnej akcji. W 44min kolejną bramkę strzela Łukasz Bogusiewicz. Czy Klonowa zostanie mistrzem 9 Edycji Ligi Bobra? Czy znajdzie się drużyna która stawi im czoła? Do końca sezonu pozostały 2 kolejki… Już niebawem dowiemy się kto sięgnie po mistrza...!
Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie – Sami Swoi 7 – 3 (3:2)
Drużyny, które poznały się w II lidze podczas 7 Edycji. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Bankowcy po bramce Marcina Myśliwca i asyście Łukasza Blocha! Na remis bramkę zdobył Mateusz Balcerak asysta Adriana Frąckiewicza! W 11min Adrian Frąckiewicz wyprowadził Swojaków na prowadzenie 2:1! Jednak Mirosław Augustynik nie pozostał temu obojętny, w 17min trafia do bramki Swojaków po asyście Łukasza Blocha! W 20min kolejną bramkę zdobywa Marcin Myśliwiec!
W II połowie Bankowcy zdominowali przeciwnika. W 30min kolejną bramkę strzela Mirosław Augustynik, asysta Marcina Myśliwca. W 33min bramkę zdobywa Adam Kruciński. 5min przed zakończeniem spotkania bramkę strzela Adrian Frąckiewicz na 3:5! W 47min kolejną bramkę trafia Łukasz Bloch asysta Augustynika! Chwilę przed gwizdkiem końcowym bramkę zdobywa Tomasz Powierza!

Iskra Jasienica – Club Mokra 5 – 7 (3:3)
Od tego spotkania zależało czy Club Mokra ma nadal szansę na podium w 9 Edycji! Grzesiek Szymański bardzo dobrze przygotował na to swoją drużynę! W 9min bramkę dla Iskry zdobywa Hubert Kosowski. Do remisu doprowadza Marcin Perzanowski w 11min, asysta Sebastiana Nadaja. W 14min bramkę dla Clubu Mokra zdobywa Sebastian Nadaj! Do remisu doprowadza Jarosław Rozbicki! W 19min po bramce Mateusza Jędrasika – Iskra wychodzi na prowadzenie, jednak nie na długo, w 20min Marcin Perzanowski wyrównuje na 3:3!
Podczas kolejnych 25min spotkania, jako pierwsi na prowadzenie wychodzą zawodnicy Iskry Jasienica po bramce Tomka Malczewskiego. W 29min bramkę wyrównującą zdobywa Marcin Perzanowski, asysta Sebastian Nadaj! W 33min Iskra wychodzi na prowadzenie po bramce Mateusza Jędrasika. Chwilę później Sebastian Nadaj wyrównuje! W 40min bramkę wysuwającą na prowadzenie Club Mokra zdobywa Marcin Perzanowski, asysta Piotr Supeł! Chwilę przed gwizdkiem końcowym kolejną bramkę zdobywa Marcin Perzanowski!