AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 04 czerwiec 2018 18:23

Sobotnie granie na nowym boisku - 10 kolejka 2 liga

Napisał

Tym razem pogoda nie pokrzyżowała nam planów i udało się rozegrać zaplanowaną kolejkę planowo – w sobotę. Miejsce konfrontacji – Wola Rasztowska. Pogoda – ok 20 stopni, pochmurno. Wcześniej drobne opady deszczu. Boisko idealnie przygotowane do piłkarskiego święta jakim niewątpliwie jest LB. Boisko w Woli pachnie jeszcze nowością, granulat idealnie rozsypany po murawie – jeszcze nie wyniesiony w butach:) Zaczynamy przedostania kolejkę 2 ligi.

Łobuzy vs. Team Hangover Wyrównane spotkanie, dużo celnych strzałów. W pierwszej połowie obydwie ekipy oddały po 9 strzałów. Jedyna różnica to taka, że w drużynie Łobuzów gra „Komar”, który daje swojemu zespołowi dwubramkowe prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie Team zaczął nadrabiać straty. Jedną bramkę dobył Kuba Wojtyra i dwie Kuba Wójcik, z czego drugą w ostatnich sekundach meczu co dało remis 3-3.

Tiger Team vs. FC Tu-Tu FC Tu-Tu szybko zdobyli przewagę w meczu. Po strzale Leszka Czarkowskiego Piłka odbiła się od słupka następnie od pleców bramkarza i wpadła do siatki. Do remisu w 7 minucie doprowadził Damian Wawryło. Na następne bramki czekaliśmy do 20 minuty, a zdobyli je Damian Krywicki i po raz drugi Damian Wawryło. Wynik do przerwy 3-1 dla zespołu Tiger Team. W drugiej połowie mimo prób Tu-Tu nie udało im się dorównać rywalom. Wynik zakończył się dużą różnicą (5-1). Bramki dla Tiger Team strzelili Damian Krzywicki i Szczepan Lewandowski.

RDK Szewnica vs. Nowy Team

Mecz pod dyktando RDK Szewnicy. Drużyna walcząca o puchar w tym sezonie rozgromiła Nowy Team wygrywając 10-2. Dzięki tej wygranej mają bardzo duże szanse na triumf w tym sezonie ! bramki dla Nowego Teamu zdobyli Eryk Maniecki i Bartek Waślicki, natomiast dla RDK 3x Paweł Michalik , 3x Adam Michalik 2x Adrian Szmidt, a także Adam Pietkiewicz i Mateusz Białek.

Show Team vs. Nieznani Sprawcy

Mecz wyrównany. Obydwie ekipy miały duże szanse na zdobycie bramek, brakowało wykończenia. Bombardowanie bramek i strzały albo w ręce bramkarza albo też poza światło bramki. Bramki dla Nieznanych Sprawców dobył Paweł Malinowski, natomiast dla Show Team 2x Przemek Matusiak i Kacper Kostro. Wynik końcowy 3-2 dla Show Team.

FC Spectare vs. RKS Równe

W ostatnim meczu tej kolejki również widzieliśmy fajną grę. W tym meczu do samego końca nie widzieliśmy faworyta do wygranej. Do przerwy rezultat 1-1. W drugiej części tego spotkania drużynie Równego udało się odskoczyć na dwubramkowe prowadzenie i mimo prób doprowadzenia do remisu RKS nie daje się presji rywala i wychodzi zwycięsko tego spotkania. Bramki dla FC Spectare zdobyli Ivan Dubovskyi, Taras Dubovskyi i Volodymyr Levytskyi, a dla RKS-u 2x Jakub Bereda, Sebastian Polikatus i Karol Kalinowski.

Czytany 1031 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj