Video i LIVE

niedziela, 21 styczeń 2024 21:05

Marcin Gryz - Old Stars Team - pozytywna strona ekipy z Kobyłki!

Napisał

W świetle własnego boiska, tam gdzie bije serce futbolowych pasji, zespół Old Stars Team tworzy własne niezapomniane historie. Ciężko jest grać u siebie, sporo o tym może powiedzieć WKS Ostrówek po dwóch sezonach LB na lokalnym orliku. Ale dla Old Stars, domowe boisko to coś więcej niż tylko trawa pod stopami - to serce ich futbolowej duszy.

W zespole Old Stars aż roi się od pozytywnie zakręconych postaci. My w rozmowie z jedną z nich, Marcinem Gryzem, zagłębimy się w tajniki walki, pasji i niezwykłego uczucia gry na własnym terenie. Udało się złapać Marcina tuż przed kluczowym starciem z Tigerem, które jak się okazało, nie było spacerkiem dla żadnej ze stron!

Wiedząc, jak trudno pokonać Old Stars u siebie, rozmowa z Marcinem Gryzem przyniesie nam wgląd w kulisy ich futbolowej misji. Dlaczego własne boisko dla Old Stars jest tak istotne? Jakie emocje towarzyszą im w starciach, zwłaszcza z tak wymagającym rywalem jak Tiger? Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam zrozumieć, co sprawia, że Old Stars Team to nie tylko drużyna, ale prawdziwa futbolowa rodzina.

 

Czytany 281 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 21 styczeń 2024 21:16

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najnowsze

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS
Właścicielem marki Liga Bobra jest FranMari Group