Video i LIVE

niedziela, 21 styczeń 2024 21:14

Bogdan Stefańczuk - Kultywator - dał wiarę w zwycięstwo Kultywatorowi!

Napisał

Pod balonem, tam gdzie biją serca futbolowych marzeń, zespół Kultywator doświadczył emocji, które zaczęły się od zaskoczenia, ale zakończyły się prawdziwym futbolowym spektaklem. W meczu z Black Horses, do 42. minuty wydawało się, że zawodnicy męczą się z wynikiem 2-0 na korzyść rywali. Ale wtedy pojawił się Bogdan Stefańczuk, który podłączył ekipę do prądu i dał wiarę w możliwość odwrócenia losów.

W rozmowie z Bogdanem odkryjemy, jak drużyna Kultywatora przeszła od zdziwienia po pierwszym wyniku do spektakularnej przemiany w drugiej połowie. Zdobycie bramki kontaktowej przez Stefanczuka okazało się kluczowe, a ostateczne zwycięstwo 5-2, z czterema bramkami padającymi dosłownie w ostatnich 120 sekundach meczu, zapisało się już w futbolowej historii Kultywatora.

Dwie ostatnie kolejki to dla Kultywatora prawdziwa lekcja futbolu, gdzie próby, wyzwania i triumfy składają się na pełny obraz ich pasji do tego pięknego sportu. Bogdan Stefańczuk, jak nikt inny, wpisał się w tę historię, stając się nie tylko graczem, ale też inspiratorem do odwracania nieprzewidywalnych sytuacji na boisku.

Czytany 372 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 21 styczeń 2024 21:17

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najnowsze

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS
Właścicielem marki Liga Bobra jest FranMari Group