AKTUALNOŚCI

środa, 21 sierpień 2019 13:01

Zagraj o więcej - zaczynamy sezon ligowy Jesień 2019 Wyróżniony

Napisał

Czas na który czeka kilkadziesiąt osób zbliża się wielkimi krokami. Powoli kończymy letni chill i zaczynamy myśleć „hmmm… gdzie tu pograć w piłkę na jesienni?”. Z odpowiedzią na to pytanie jak zwykle przychodzi nasza organizacja. Mamy dla Ciebie dwie propozycję nie do odrzucenia.

W Tłuszczu i Ostrówku odpalamy już 16 edycję Ligi Bobra. Tu nic się nie zmienia już od ośmiu lat -  kontynuujemy projekt. Podobnie jest z kolejnym naszym projektem Wyszkowska Liga Szóstek, który również będzie miał swoją kontynuację na jesienni. Ruszamy z 2 edycją i mamy ogromną nadzieje, że zgłosi się nam więcej ekip. Warunki gry są takie same jak w poprzedniej edycji.

Przed startem rozgrywek który jest zaplanowany w obu ligach na 2 lub 3 niedzielę września planujemy małą "truskaweczkę na torcie". Będziemy informować na bieżąco co się dzieje w każdej z lig.

Aby usprawnić proces rejestracji drużyn odpaliliśmy dedykowaną stronę do Zapisów (TUTAJ). Wystarczy jeden link by zapisać ekipę do rozgrywek. Na stronie znajdziecie linki do formularzy zapisu do lig w Tłuszczu i Wyszkowie.

Na sam koniec film promujący 16 edycję - Zagraj o więcej!

 

Czytany 1267 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 sierpień 2019 12:14

Media

Więcej w tej kategorii: Podsumowanie Wyszków Ligi! »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj