AKTUALNOŚCI

wtorek, 26 listopad 2019 19:48

Oświadczenie Organizatora po meczu Fc Klonowe Liście vs T&D Prawko Wyróżniony

Napisał

Oświadczenie w sprawie walkowera w spotkaniu 10 kolejki Ekstraklasy w 16 edycji Ligi Bobra, pomiędzy T&D Prawko a FC Klonowe Liście.

Podczas rozgrywanego spotkania doszło do naruszenia punktu 4.7.2 regulaminu rozgrywek Ligi Bobra, który mówi: ,,Zawodnik ukarany czerwoną kartką powinien opuścić boisko i udać się na trybuny. Czerwona kartka powoduje pauzę w następnym meczu''. Zawodnik Daniel Krasnodębski, reprezentujący drużynę T&D Prawko, mimo przekazanej informacji przez Organizatora przed spotkaniem o konieczności absencji z powodu czerwonej kartki w meczu 9 kolejki, czynnie uczestniczył w meczu. Skutkiem tego naruszenia drużynie FC Klonowe Liście zostaje przyznany walkower.

Od powyższej decyzji nie ma możliwości odwołania. 

Decyzja wchodzi w życie z chwilą publikacji powyższego oświadczenia.

Uprzedzając pytania, sytuacja z meczu FC Klonowe Liście z WFC jest oddzielnym przypadkiem, za który Liga Bobra bierze odpowiedzialność, ponieważ osoba koordynująca mecz, nie poinformowała przed spotkaniem kapitana drużyny WFC o konieczności absencji ich zawodnika w tym meczu, a jedynie spytała drużynę przeciwną czy wyrażają zgodę na grę ukaranego zawodnika. W tym przypadku Liga Bobra nie ma podstaw aby orzec walkower. Dodatkowo, zmiana decyzji w tym przypadku, nie wpłynęłaby na ogólny rozstaw tabeli Ekstraklasy Ligi Bobra.

Czytany 1047 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 13:34

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj