wtorek, 27 wrzesień 2022 13:27

Powrót z hukiem!

Oficjalnie ruszyła już 7 edycja Wyszkowskiej Ligi Szóstek. Wiele zmian dostaliśmy w tym sezonie. Mocne roszady w składach, a to za sprawą rozpadu jednej z drużyny, ale w naturze nic nie ginie. Jedna drużyna odchodzi, na jej miejsce wraca druga - w tym wypadku mowa o drużynie “Skuszew”. Mocny skład chłopaków, gdzie widać, że są w stanie powalczyć o pierwsze miejsce i napsuć krwi rywalom. Po więcej informacji zapraszamy do relacji poniżej.

FC ULTIMATUM WYSZKÓW - SKUSZEW

Mecz otwarcia 7 edycji to pojedynek drużyny, które na boisku w Wyszkowie są już dobrze znane. FC Ultimatum Wyszków podejmuje Skuszew. Spotkanie otwierające ten sezon na pewno nie będzie dobrze zapamiętane przez zawodników drużyny FC Ultimatum. Bardzo wysoka porażka z bardzo dobrze dysponowanym rywalem, brak argumentów na boisku, bardzo wąska ławka rezerwowych, FC Ultimatum bardzo słabo zaczyna ten sezon. Skuszew w przeciwieństwie do swoich przeciwników bardzo dobrze odnalazł się na boisku w meczu otwierającym ligowe zmagania. Składne akcje, walka na środku pola, doskonały napad w postaci - Krzysztofa Maciaka oraz braci Karp - i szczelna obrona, która pozwoliła tylko raz umieścić piłkę w ich bramce. Za sprawą między innymi wyżej wymienionych zawodników Skuszew pewnie pokonuje drużynę FC Ultimatum Wyszków 9:1.

RP GRANIT - FC XD

Drugie spotkanie tego dnia to mecz RP Granit - FC xD. Na bramkę musieliśmy czekać raptem 8 minut - wynik otwiera Przemysław Wojtkowski. Po dwóch minutach FC xD doprowadza do remisu - bramka Miłosza Druchniaka. Po doskonałym rajdzie przez połowę boiska piłkę w siatce umieszcza Wojtkowski ponownie dając swojej drużynie prowadzenie. Wynik do przerwy 2:1. Drugą połowę RP Granit rozpoczyna bardzo dobrze. Kilkanaście sekund po gwizdku sędziego piłkę w siatce umieszcza Kacper Kowalewski - 3:1. FC xD nie odpuszcza i bramkę kontaktową zdobywa Miłosz Druchniak. Mocny pressing i kontuzja Wojtkowskiego pozwala nawiązać drużynie FC xD walkę i za sprawą Druchniaka doprowadzają do remisu. Obraz meczu zmienia się znacznie i z pewnego zwycięstwa i trzech punktów dla Granitu może zostać tylko wspomnienie. Czas upływa, a na boisku dalej remis, zaczynaja pojawiać się pierwsze błędy o kary indywidualne dla zawodników. Zamieszanie podczas zmian i na własne życzenie FC xD grając w 5 zawodników trafi bramkę - 4:3 dla RP Granit. RP Granit dobija w ostatniej minucie przeciwnika i ustala wynik na 5:3.

AM MEBLE – WYSZKÓW FC

Spotkanie numer trzy tego dnia to mecz drużyn, które graly juz w naszej lidze kilka sezonów. AM Meble podejmuje Wyszków FC. Wyszków FC otwiera wynik spotkania w 12. minucie po strzale Łukasza Wydryszka. AM Meble po składnej akcji w 15. Minucie doprowadza do remisu. 1:1 kończymy pierwszą połowę. W drugiej połowie drużyna Wyszków FC po strzale Dawida Tryca wychodzi na prowadzenie 2:1. Powtórka z pierwszej połowy i AM Meble znów po upływie zaledwie kilku minut doprowadza do remisu 2:2 - bramkę zdobywa Michał Olszewski. Gra z kontry i wykorzystana sytuacja przez drużynę AM Meble daje prowadzenie 3:2 na sześć minut przed końcem spotkania. Minutę przed końcem wynik na 4:2 dla AM Meble ustala Mathieu Szymczak.

GS ZABRODZIACZEK - PASCAL FC WIDELEC

Na koniec kolejki hitowe spotkanie. GS Zabrodziaczek kontra Pascal FC Widelec. Mecz na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o intensywność. Żaden z zawodników nie odstawiał nogi. Jakub Dąbrowski po strzale z rzutu wolnego daje prowadzenie ekipie Zabrodziaczka. Po dwóch minutach Alan Wróbel doprowadza do remisu. Po błędzie w polu karnym obrońcy Pascala i wykorzystanej „jedenastce” GS Zabrodziaczek schodzi na przerwę z wynikiem 2:1. Po bardzo mocnej pierwszej połowie nie można było spodziewać się nic innego jak tylko bardzo dobrej drugiej połowy. W 29 minucie Maciej Czabaj strzałem sprzed pola karnego doprowadza do remisu 2:2. W 45. minucie bramkę na 3:2 dla Zabrodziaczka zdobywa Jakub Dąbrowski po asyście Mateusza Wrzaszczaka. Mimo prób drużyny Pascala nie udało się doprowadzić chociaż do remisu. GS Zabrodziaczek wygrywa 3:2.

Czytany 419 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 27 wrzesień 2022 13:38