środa, 21 czerwiec 2023 08:30

Pascal po dwóch latach wraca na tron!

Po krótkiej przerwie wróciliśmy do zmagań na wyszkowskim orliku. Biali Rycerze, GS Zabrodziaczek oraz Pascal pewnie pokonali swoich rywali - Pascal tym zwycięstwem przypieczętował tytuł mistrza w tym sezonie wracając na pierwsze miejsce po bardzo długiej przerwie! I ku zdziwieniu wielu zebranych kibiców Skuszew przegrywa z drużyną AM Meble. Po dokładniejsze relacje z przedostatniej kolejki PLPN 8 zapraszamy do tekstu poniżej.

Biali Rycerze - FC Tantos

Po krótkiej przerwie wracamy do ligowych zmagań. Na dzień dobry w ramach 8. kolejki dostaliśmy spotkanie Biali Rycerze kontra FC Tantos. FC Tantos zameldował się na boisku i to właśnie oni otworzyli wynik w trzeciej minucie po strzale Domalewskiego. Biali Rycerze zdziwieni tym co się stało potrzebowali kilku minut na dojście do siebie. W ciągu 3 minut udało zdobyć się trzy bramki i wyjść na prowadzenie 3:1. Po strzale sprzed pola karnego i błędzie w obronie Imińskiego, który umieścił piłkę w siatce swojego bramkarza oraz dwóch bramkach Kamila Szuleckiego Biali Rycerze zeszli na przerwę z wynikiem 6:1. W drugiej połowie na bramkę czekaliśmy kwadrans. Po podaniu Szabelskiego, Szymon Salwin umieszcza piłkę w siatce. Drugiego gola dla Tantos zdobywa Giziński wykorzystując rozluźnienie drużyny Białych Rycerzy. Niestety w dalszym ciągu brakowało argumentów drużynie z Małkini i musieli uznać wyższość rywali. Spotkanie kończymy wynikiem 10:2 dla AM Meble.

Pascal FC Widelec - FC xD

Drugie spotkanie to mecz Pascal FC Widelec kontra FC xD. Pascal przyjechał z nastawieniem domknięcia sukcesu w tym sezonie i zjawił się najmocniejszym składem. Na otwarcie nie musieliśmy długo czekać. W drugiej minucie do bramki trafia Łukasz Kowalczyk. Po kilku minutach wynik podnosi Damętko po drugiej asyście Macieja Czabaja. W ostatnich minutach pierwszej połowy Maciek podnosi wynik spotkania na 3:0. W drugiej połowie Pascal nie odpuszczał swoim przeciwnikom i powoli do celu dokładali bramkę po bramce. FC xD niestety nie miało argumentów w tym meczu i musieli uznać wyższość przeciwników. Wynik spotkania 9:0 dla Pascala.

Skuszew  – AM Meble

Trzecie spotkanie to mecz drużyn Skuszew i AM Meble. Skuszew szybko otwiera wynik spotkania po strzale Jakuba Sejbuka. W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej na boisku wyglądał Skuszew i to oni zeszli do szatni z prowadzeniem 2:1. Druga połowa odmieniła przebieg spotkania. W Skuszewie zauważalny był problem z kondycją i braki sił. AM Meble na początku drugiej części meczu skutecznie to wykorzystało doprowadzając do remisu po bramce Jarka Wyszyńskiego. Następnie po strzale z rzutu wolnego Marcin Gałązka daje prowadzenie drużynie AM Meble. Do końca spotkania AM Meble nie wypuściło prowadzenia i wygrało cały mecz wynikiem 3:5.

GS Zabrodziaczek - MTS Wyszków

Jak się później okazało w ostatnim spotkaniu tego dnia GS Zabrodziaczek podejmował MTS Wyszków. Zabrodziaczek ponownie napakowany po brzegi indywidualnościami pokazał wyższość nad rywalem i to dość mocno. W pierwszej połowie rywalizacja między drużynami była dość wyrównana i połówkę zakończyliśmy wynikiem 3:0 dla Zabrodziaczka. W drugiej odsłonie spotkania odblokował się Kamiński i głównie za jego sprawą oraz bardzo dobrej postawie Połodziuka i Włodka Zabrodziaczek dobił przeciwnika wygrywając spotkanie 9:1. Honorowe trafienie dla MTS Wyszków zdobywa “Ładziak”.

Wyszków FC - WszyscyDoLaski

Niestety ostatnie spotkanie nie odbyło się. Drużyna z Małkini nie dojechała na mecz i Wyszków FC wygrywa trzy punkty bez wychodzenia na boisko.