AKTUALNOŚCI

środa, 15 maj 2024 19:33

Drużyna kolejki - PLPN 4 kolejka

Napisał

Patryk, Dominik, Daniel i Marcin to panowie którzy w zestawieniu drużyny tygodnia występują już drugi raz w tej edycji. Wielkie brawa dla nich! Podtrzymują swoją wysoką formę co przekłada się na nominacje. Trzej pozostali nominowani to debiutanci w naszym zestawieniu. 

  1. BR: Piotr Wyszyński (AM Meble) - Solidne spotkanie w wykonaniu Piotra. Z bramkarzami w lidze jest różnie, ale Piot z reguły trzyma swój poziom i tym razem nie zawiódł swoich kolegów z drużyny zachowując czyste konto.
  2. Michał Zawisza (GS Zabrodziaczek) - Bardzo dobry występ Michała w defensywie, skutecznie podłączał się w akcjach ofensywnych i właśnie on zdobył mega ważne trafienie dla zespołu.
  3. Jakub Wronkowski (Snow Kids) - Dobry występ na środku obrony w wykonaniu Kubusia. Niestety tryb Messi odpalony zakończył się mocną kontuzją kolana i możliwe, że tym bardzo dobrym występem Kuba zakończył przygodę w tym sezonie PLPN.
  4. Patryk Borkowski (Skuszew) - Widać było w ten weekend głód gry po Patryku. W poprzedniej kolejce Skuszew nie rozegrał swojego spotkania, a w ten weekend Patryk zdobył Hat-tricka!.
  5. Dominik Tymiński (AM Meble) - Kolejny dobry występ Dominika. Ewidentnie podbudowują go występy w meczach oraz miejsce w TOP 7 ligi.
  6. Daniel Pakieła (AM Meble) - Daniel to prawdziwy walczak na boisku. Zostawił kupę zdrowia dla swojej drużyny, żeby zainkasować cenne trzy punkty.
  7. Marcin Czabaj (Snow Kids) - Kolejny doskonały występ Marcina i to z naprawdę klasowym rywalem. Hat-trick ustrzelony i Marcin mocno wpisuje się do tytułu króla strzelców.

MVP:

Jakub Wronkowski (Snow Kids) - Kuba zasłużył tym razem na MVP. Dzielnie bronił dostępu do pola karnego, walczył między innymi z Łukaszem Damętko czy też Danielem Górskim. Dzięki pewnej grze w defensywie, koledzy w ataku mogli się rozkręcać. Poza tym możliwe, że było to ostatnie spotkanie w tym sezonie, więc zasłużony tytuł - chyba, że nic mu nie jest to mu je odbierzemy.

Sponsorem w konkursie dla zawodnika kolejki jest

 Sklep HE Technik oficjalny dystrybutor marki MILWAUKEE
Czytany 145 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najnowsze

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS
Właścicielem marki Liga Bobra jest FranMari Group