piątek, 04 październik 2013 12:14

Relacje z trzeciej kolejki - 3 ligi Wyróżniony

Relacje z 3 kolejki 3 ligi Relacje z 3 kolejki 3 ligi

Zesłańcy Baśki - Sami Swoi godzina 11:00

Początek meczu bardzo wyrównany, akcja za akcje i sporo pracy mieli obaj bramkarze. Pierwsza bramka padła w 9 min meczu, strzelcem Tomasz Karolak po indywidualnej akcji strzela w długi róg i nie daje szans na skuteczną obronę. Po straconej bramce obraz gry się nie zmieniał, ale brakowało bramek. Na kolejną trzeba było czekać aż do ostatniej minuty pierwszej połowy. Bardzo aktywny tego dnia Tenderenda zagrywa wzdłuż bramki i Mateusz Jędrasik wyrównuje. Do przerwy remis 1:1. Druga połowa nadal bardzo wyrównana z kilka bardzo groźnymi strzałami na bramkę Zesłańców, ale Łukasz Pawełas wybijał wszystko jak w transie. W 33 min Tenderenda strzela bramkę i Zesłańcy wychodzą na prowadzenie. Mimo wielu prób z obu stron więcej bramek nie padło. Wynik to 2:1 (1:1)

Zawodnicy meczu: Bramkarz Łukasz Pawełas i Tenderenda z Zesłańy Baśki, Tomasz Karolak z Sami Swoi

Jarzębia Łąka - Indywidualiści 12:00

Drugi mecz to znowu bardzo wyrównane spotkanie z bramkarzami obu drużyn w rolach głównych. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać aż do 20 min. Wtedy to Po podaniu Boruciaka bramkę strzela Błyczenko i Indywidualiści wyszli na prowadzenie. W 23 min Tomasz Świat doprowadza do wyrównają a minutę później po samobójczej bramce Jarzębia Łąka wyszła na prowadzenie. 2:1 do przerwy. W drugiej połowie JŁ poszła za ciosem i w 32 min po asyście Oniszk bramkę na 3:1 strzela Wyszyński. Po 4 minutach było już tylko 3:2. Bramkę strzela Mateusz Puchalski po podaniu Adama Puchalskiego. W 40 min Drugą bramkę w meczu strzela Tomasz Świat i mimo kilku sytuacja obu drużyn więcej bramek nie padło. Winik to 4:2

Zawodnicy meczu: Bramkarz Marczak Bartłomiej, Świat Tomasz z Jarzębia Łąka, Boruciak z Indywidualiści.

RobCar – AKS Husaria godzina 13:00

Od początku meczu akcja za akcje z lekką przewagą Husarii. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, aż w 19 a potem w  20 min po podaniach Dawida Białka bramki strzelają kolejno Adrian Pergoł i Łukasz Wydryszek.Do przerwy 0:2 dla Husari. Druga połowa to wciąż dobre, wyrównane spotkanie, ale to zawodnicy Husarii byli tego dnia skuteczniejsi. I tak w 32 min drugą bramkę strzela Łukasz Wydryszek po podaniu Adama Białka. Kilka minut póżniej Adam podwyższa wynik meczu na 0:4 a w 46 min popisuje się drugą asystą i Adrian Pergoł strzela swoją drugą bramkę. Więcej bramek nie padło, ale mogło gdyby nie dobra postawa bramkarza RobCaru. Wynik końcowy 0:5.

Zawodnicy meczu:  Przyborowski RobCar, Adam Białek AKS Husaria.

Czytany 5645 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 październik 2013 22:18