czwartek, 24 październik 2013 15:55

Relacje z 5 kolejki - 3 ligi Wyróżniony

Relacje z 5 kolejki 3 ligi Relacje z 5 kolejki 3 ligi

Jarzębia Łąka – RTW Sporting 12:1 (5:1)

Mecz rozpoczął się po myśli Jarzębiej Łąki. Od początku kontrolowali sytuację na boisku i 17 min prowadzili już 4:0, dwie bramki strzelił Paweł Wilczyński i po jednej Tomek Kostrzębski i Marcin Skwara. W 22 min bramkę kontaktową strzelił  Michał Jusiński ale już minutę później w swoim polu karnym piłkę ręką zagrywa zawodnik RTW i karnego na bramkę zamienia Radek Stańczuk. Pierwasza połowa kończy się wynikiem 5:1. Druga połowa to już całkowita dominacją Jarzębiej Łąki, a tak naprawdę dwóch piłkarzy Radka Stańczuka i Marcina Skwary. Pierwszy dołożył 3 bramki a drugi 4. Mecz zakończył się wysoką wygraną  chłopaków z Jarzębiej Łąki 12:1.

Po meczu powiedzieli:

Jarzębia Łąka –brak wiadomości.

RTW Sporting – brak wiadomości.

Robcar Międzyleś – Sami Swoi 8:4 (1:3)

W samo południe na murawę z Zabrodziu wyszły drużyny Robcar Międzyleś i Sami Swoi. Mecz w pierwszej połowie potoczył si ę po myśli Samych Swoich. Po 5 minutach gry prowadzili 2:0. Bramkę kontaktową w 9 min strzelił Patryk Kalisz ale kilka minut później prowadzenie na 3:1 dla Samych Swoich podwyższył Tomasz Karolak.  Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Druga część meczu to już popis drużyny z Międzylesia. Piękne i składne akcje i niesamowita skuteczność pozwoliła Robcarowi wygrać to spotkanie 8:4. Był to najlepszy mecz w wykonaniu Robcar Międzyleś w tych rozgrywkach. Oby więcej takich spokań.

Robcar Międzyleś – Łukasz Szewczak – kapitan: Do meczu z drużyną Sami Swoi podchodziliśmy z wielkim respektem wiemy, że w tabeli jesteśmy blisko siebie, chcieliśmy tak bardzo wygrać ze w pierwszej połowie graliśmy trochę sparaliżowani, szybko stracone dwie bramki pomyłka bramkarza, nasza jedna odpowiedz i do przerwy 3-1. Drużyna Samych Swoich pokazała nam że potrafią grać w piłkę. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmobilizowani, cały czas staramy się formować nasze szeregi, i w końcu coś zagrało jak należy. Szybko strzelone trzy bramki, i mogliśmy trochę odetchnąć. Poszczególne formacje zaczynały grać swoje, cofnięcie się przeciwników sprawiło że byliśmy w stanie stworzyć sobie więcej sytuacji. Ostatecznie wygraliśmy mecz i jesteśmy nastawieni na kolejne dobre spotkania w naszym wykonaniu.

Sami Swoi – Jacek Piekut – kapitan: Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Po przerwie nie wykorzystaliśmy kilku okazji, a jak powszechnie wiadomo niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Nie wiem jak to się stało, że przegraliśmy ten mecz wygrywając 3-1. Może w drugiej połowie powinniśmy się cofnąć i liczyć na kontry? Nie ma co gdybać. Rywale walczyli do końca i wyjęli nam 3 punkty z kieszeni.

AKS Husaria 5 – 2 (2 – 1) Indywidualiści

Ostatnie mecz to niewątpliwie hit tego dnia w 3 lidze. Naprzeciw siebie stanął lider tabeli z wiceliderem. Mecz przyciągnął kilku kibiców na miejscowy Orlik. Sędzia punkt 13 gwizdnął po raz pierwszy – rozpoczynając spotkanie. Po pięciu minutach AKS Husaria wychodzi na prowadzenie. Łukasz Powierza po podaniu Zawiszy pakuje futbolówkę do siatki. Husaria długi nie utrzymała prowadzenia. Już dwie minuty później Indywidualiści doprowadzili do remisu za sprawą Adriana Boruciaka. Kolejne dziesięć minut spotkania to ostra walka w środku polu. Na przerwę w lepszych humorach schodzili Husarze. Przed przerwą zdołali pokonać bramkarza Indywidualistów jeden raz. Po wznowieniu ta sztuka udała się jeszcze trzykrotnie. Indywidualistom co prawda udało się zdobyć bramkę kontaktową w 35 minucie mecz po rzucie karnym. Jednak to Husaria do końca wbiła dwa kolejne gole i mecz zakończył się wynikiem 5-2.

AKS Husaria Lucynów - Piotr Wróblewski – kapitan: Piękne niedzielne popołudnie oraz komplet zawodników w drużynie Husarii już od samego początku zwiastowało zwycięstwo. Bardzo dobrze weszliśmy w mecz po golu Łukasza Powierzy. Kilka minut później humory popsuł nam samobójczy gol Michała Zawiszy, lecz rezultat do przerwy był nieznacznie zarysowany na naszą korzyść, gdyż z opresji wyratował nas bardzo skuteczny Łukasz Wydryszek. Mianowicie do przerwy było 2-1. Przeciwnik wykazywał dużo ochoty do gry i ładnie rozgrywał swoje ataki pozycyjne, z którymi mieliśmy duże problemy. Później nastąpiły z naszej strony dwa bolesne ukąszenia rywala pięknymi bramkami Adama Białka oraz Piotra Wróblewskiego. W międzyczasie wpadła nam bramka rywali z rzutu karnego, która nieznacznie zmieniła losy spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 5-2, po bardzo ładnym, otwartym meczu, z wieloma sytuacjami do zdobycia gola. Z naszej drużyny niesprawiedliwie byłoby wyróżniać po tym meczu poszczególne osoby, gdyż dziś tworzyliśmy monolit. To właśnie zadecydowało o wygranej z Indywidualistami ! Na wyróżnienie zasługują jednak kibicie, którym serdecznie dziękujemy za obecność i życzymy wytrwałości aż do końca ligi.

Indywidualiści – Mateusz Majewski: Niestety tym razem mecz nie przebiegł po naszej myśli. Zagraliśmy stosunkowo słabe spotkanie, nie pokazując pełni naszych możliwości. W wyniku kilku błędów w obronie straciliśmy aż pięć bramek, z kolei w ataku zabrakło celności i chyba zdecydowania. Mecz bez wątpienia mógłby zakończyć się innym wynikiem. Drużyna Husarii zrobiła to co zrobić powinna – bezlitośnie wykorzystała nasze błędy zdobywając w ten sposób komplet punktów. I choć rezultat nie do końca oddaje przebieg spotkania, to niestety tym razem musieliśmy wracać do domu na tarczy. Jednak zostają również pozytywne wspomnienia. Cieszy nas zgromadzona publiczność na trybunach, która mimo iż nie nam dopingowała to na pewno podniosła prestiż spotkania.

Czytany 1392 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 październik 2013 20:00