poniedziałek, 27 kwiecień 2015 09:43

Multi 1 liga - 4 kolejka Wyróżniony

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid & Marcin

GS Zabrodziaczek - Fc Klonowe Liście 2 - 5 (2:2)
Tak jak wcześniej myśleliśmy spotkanie było bardzo emocjonujące, nie brakowało męskiej walki i dobrej gry w obronie. Wynik otworzył Adrian Rakowski w 1 min. po podaniu Patryka Babańczyka. Po kilku minutach Adam Matejak doprowadził do wyrównania. Kilka minut wytchnienia i w 14min. Marcin Paź po asyście Karola Paź wyprowadza drużynę na prowadzenie. Jednak Grzegorz Falkowski nie zostaje obojętny i w tej samej minucie znów doprowadza do wyrównania. Obie drużyny schodzą na przerwę z remisem 2:2. Po dobrych radach kapitana podczas przerwy, Klonowi po kilkunastu minutach wychodzą na prowadzenie, Adam Matejak strzela hat-trick'a doprowadzając do zwycięstwa i zainkasowania 3pkt. dla Fc Klonowych Liści!

All Stars Kati Kominki - Club Mokra 7 - 1 (1:1) Po strzale Marcina Perzanowskiego w 7 min. Club wyszedł na prowadzenie, jednak potem strzelali już tylko zawodnicy All Starsów. Wytrykus x 2, Król, Grabowski, Babańczyk, Kupiec i Radomski.

Orły Klembów - Meble Elefante 4 - 3 (1:1) Bardzo ciekawe, wyrównane spotkanie. Gol za gol. Bramkę na wagę trzech punktów, w ostatnich sekundach spotkania, strzelił Andrzej Sulewski. Świetny mecz rozegrali obrońcy orłów: Boniecki i Radomski.

AKS Husaria - Balcerak Skład 4 - 6 (1:2) Husaria już nas przyzwyczaiła że w meczach z ich udziałem nie brakuje emocji. Tak było i tym razem. Spotkanie stało na wysokim poziomie od pierwszej do ostatniej minuty. Świetny mecz rozegrał Michał Zawisza z Husarii, Adam Balcerak i Robert Przybysz. Ten ostatni strzelił 4 bramki w tym jedną nieprzeciętnej urody z połowy boiska.

Znajomi Sędziego - FC Albatros 1 - 1 (0:0) Dryblingi, koronkowe akcje, strzały z dystansu i parady bramkarzy. Tego wszystkiego nie zobaczyliśmy w tym spotkaniu:)Przez większość czasu na orliku było po prostu NUDNO. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem po trafieniach Kacpra Prusaka i Szymona Powierży.

W końcowych minutach kontuzji kolana doznał Adam Dzięcioł.
Pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

TWWD United - FC TU-TU 0 - 2 (0-4) Bardzo dobry mecz TuTków. Wiele jakości i pozytywnej energii wniósł w szeregi swojego teamu Piotr Winiarczyk. Grał świetnie, kreował akcje i asystował. Bramki strzelali: Marcin Sędziak x 2, Czarkowski i Oleksiak.

Bad Boys Ostrówek - Iskra Jasienica 4 - 4 (3:2) Ciekawe spotkanie. Dobry występ Konrada Bulika z BBO oraz Andrzeja Przyborowskiego i Mateusza Jędrasika z Iskry.