poniedziałek, 04 maj 2015 09:02

Multi 1 liga - 5 kolejka

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Kamil & Artur & Marcin

Balcerak Skład – Bad Boys Ostrówek 4-0 (1-0)

Mecz pomiędzy Balcerak Skład a Bad Boys Ostrowek to potwierdzenie tezy, ze niewykorzystane szanse lubią się mścić! Bad Boys cala druga polowe próbowali wyrównać. Strzelali, dosrodkowywali, grali w przewadze 5 minut ale to nie wystarczyło! BSK w ostatnich dwóch minutach przeprowadzili trzy składkę akcje i wbili trzy bramki. Końcowy wynik 4-0. Do przerwy 1-0 .

Meble Elefante - TWWD 4:3 (2:1)
Ostatnio w słabszej formie drużyna Elefante podejmowała TWWD. Cały mecz był bardzo wyrównany. Lepszą skuteczność w pierwszej połowie pod bramką rywali zaprezentowali chłopaki z Elefante, którzy po pieknej bramce Pawła Michalika i Igora Rakowskiego na przerwę schodzili z wynikiem 2:1. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Elefante, najpierw Igor Rakowski potem Mateusz Wróbel i jest 4:1. W końcówce przebudziło się TWWD. W 36 min piekną bramkę strzela Damian Zglec. W końcówce meczu rozmiary porażki zmniejszył Bartosz Jarzębak strzelając bramkę z karnego.

Club Mokra - Husaria 2:1 (1:0)
o tym meczu można powiedzieć że się odbył. Kilka strzałów na bramkę, kilka kontr parę spięć zawodników i po meczu. Po bramkach Kamila Gizy i Pawła Głuszka Club Mokra wygrywa 2:1. Honorową bramkę dla Husarii zdobył Mateusz Zawisza.

GS Zabrodziaczek - FC TU-TU 14:1 (5:1)
W tym spotkaniu faworyt był tylko jeden i pokazał to bardzo boleśnie swojemu przeciwnikowi.
Wynik 14:1 pokazuje jak wyglądał cały mecz. Dla Zabrodziaczka w tym meczu strzelali Patryk Babańczyk 6x, Karol Paź 4x, Jacek markowski 2x, Adrian Rakowski 1x oraz Dawid Skwara1x. Dla TU-TU honorową bramkę zdobył Marek Przyborowski.

Media Try - Orły Klembów 5:4 (4;3)
W najciekawszym spotkaniu Media Try Dar Alarm podejmowało Orły Klembów. Spotkanie bardzo emocjonujące, wiele świetnych akcji, koronkowych zagrań. Jednak to bardziej skuteczni okazali się chłopaki z Wołomina, którzy po zaciętym spotkaniu pokonali bardzo dobrze grające Orły Klembów 5:4. Świetny mecz rozegrali Adam Boniecki z Orłów, Patryk Maliszewski i Arek Stepień (kolejny hattrick) z Media.

FC Albatros - All Stars Kati Kominki 1 - 5 (0:2) AllStarsi dość pewnie pokonują Albatrosów, jednak oponent prezentował się bardzo przyzwoicie. Zwłaszcza ich lider Adam Prętkiewicz. Świetny mecz rozegrał Damian Paź z All Stars.

FC Klonowe Liście - Znajomi Sędziego 5 - 1 (1:0) Pierwsza połowa bardzo wyrównana. W drugiej już wszystko według przewidywań. Klonowi dość mocno się rozkręcili. Bardzo dobry występ Michała Bogusiewicza w obronie Klonowych i Mateusza Gościckiego na bramce Znajomych.