środa, 20 maj 2015 06:13

Relacje z 2 ligi - 7 kolejka

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid

Chłopaki do wzięcia - RedBull Klembów 3 - 2 (3:1)
Ostatnie spotkanie II ligi 7 kolejki. Na Tłuszczańskiej murawie spotkały się nowe drużyny w lidze - beniaminki. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, ale i nie brakowało ostrych akcji i koronkowych strzałów. W pierwszych 25min. bramki dla Chłopaków strzelali: Damian Nowaczuk x2 i Ireneusz Zygartowicz. Podczas II połowy zawodnicy z Klembowa mieli kilka akcji do wyrównania, ale nie niestety się nie udało i niestety ''niewykorzystane sytuacje lubią się mścić'' i tak i dzisiaj było. W 38min. Norbert Marcinkiewicz strzela bramkę na 3:2, jednak do wyrównania zabrakło im czasu.

Torpedo - RKS Równe 2 - 7 (0:2)
Spotkanie II ligi,między drużynami, które w lidze, są bardzo długo. Spotkanie było typem meczu do jednej bramki. Torpedo miało nie do końca zgraną, obronę stąd, też wysoki wynik rywala. Po 3 bramki podczas 7 kolejki strzelili zawodnicy z RKS-u Karol Kalinowski i Jakub Bereda. W Torpedo był jednak zawodnik, który obronił honoru drużyny, a był nim - Kamil Stanisławski.

Krzywica - PBS w Wyszkowie 0 - 3(0:1)
Spotkanie beniaminków II ligi w VII Edycji LB. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, jednak wpadła tylko 1 bramka, strzelona przez Piotra Omelianowicza. Podczas kolejnych 25min. zawodnicy PBS zaczęli podnosić swoje prowadzenie po strzałach Mirosław Augustynik i Mateusz Dubniak. Po dzisiejszym meczu PBS w Wyszkowie, nadal pozostaje liderem II ligi.

Latoszek - Obrońcy Tytułu 5 - 5 (1:4)
Najbardziej emocjonujące spotkanie II ligi 7 kolejki. Spotkanie było bardzo zacięte od pierwszej minuty. Nie brakowało wielu koronkowych akcji i gry kontaktowej. Przez pierwszą połowę na boisku rządzili Obrońcy Tytułu i na przerwę schodzili z 3-bramkowym prowadzeniem. Podczas pierwszej połowy na boisku bardzo zaistniał Łukasz Wydryszek. Po naradzie Latoszka podczas przerwy, od pierwszej gwizdka II połowy od razu były widoczne rezultaty. Zawodnicy Roberta Sztachelskiego w ciągu kilku minut odrobili straty i doprowadzili do wyrównania. W 47min. kapitan po asyście Daniela Pokraśniewicza strzela bramkę na 5:4, jednak w 50min. sędzia dyktuje rzut karny dla Obrońców, którego wykorzystuje Łukasz Wydryszek, doprowadzając tym do wyrównania 5:5!

Fc Format - RDK Szewnica 1 - 5 (1:4)
Kolejne spotkanie II ligi, na Tłuszczańskim Orliku. Na boisku wstawił się spadkowicz z I ligi - Fc Format i dobrze znana drużyna RDK Szewnica. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, pełna wielu akcji i strzałów z dystansu, jednak pierwsze 25min. okazało się lepsze dla zawodników z Szewnicy. W drugiej połowie spotkania, było po prostu nudno, bramkę na podwyższenie wyniku strzelił Marcin Suchenek.

Sami Swoi - Robcar Międzyleś 9 - 0 (5:0)
Spotkanie II ligi do jednej bramki. ''Swojaki'' nie dali rywalom cienia szans, aby pomyśleć o dobrym wyniku końcowym. Szczególnie dobre spotkanie w w wykonaniu Radosława Przybysza (2 bramki, 3 asysty), Adrian Frąckiewicz (bramka i 2 asysty) oraz Kamil Komorowski, który ustrzelił hat-trick'a. Bardzo dobry występ bramkarza Samych Swoich, który obronił rzut karny, nieprzeciętnej urody. Wielkie brawa!

Rządza Kraszew - Wołomin Słoneczna 1 - 5 (0:4)
Pierwsze spotkanie 7 kolejki II ligi VII Edycji Ligi Bobra. Pierwsze 25min. regulaminowego czasu przebiegało pod znaczną dominacją zawodników z Wołomina. Szczególnie na boisku wyróżniali się Damian Jarzębski i Kamil Błędowski, którzy strzelili bramki i asystowali przy bramkach kolegów. Podczas II połowy zawodnicy z Rządzy próbowali zniwelować różnicę bramkową, jednak obrona rywala było nie do przedarcia się.