Multi 2 liga - 6 kolejka Wyróżniony

6 kolejka 2 liga 6 kolejka 2 liga

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid

RKS Równe - Sami Swoi 2 - 3 (2:2)
Spotkanie, które pokazało dużo męskiej walki i gry do samego końca. Oby dwie drużyny walczyły do samego końca, aby zainkasować 3pkt na swoje konto. Kolejne dobre spotkanie należy do Kamila Komorowskiego, który zdobył 2 gole nie przeciętnej urody, kolejny dobry mecz pokazał Karol Kalinowski kapitan RKS, który w dzisiejszym meczu strzelił bramkę z rzutu wolnego, mając w murze bardzo dobrą obronę Samych Swoich.

PBS w Wyszkowie - Fc Format 5 - 1 (2:1)
Kolejne spotkanie dzisiejszej kolejki, pod dyktando jednej drużyny. Fc Format po strzale Dawida Mróz w 4min. wyszło na prowadzenie i pierwsza połowa dla Formatu zapowiadała się dość obiecująco, jednak to tylko złudzenia. PBS ma doświadczonych zawodników, w tym Daniela Modzelana, który tylko dzisiaj ustrzelił hat-trick'a, poza Danielem dla PBS strzelali również: Marcin Myśliwiec i Mirosław Augustynik. PBS w Wyszkowie po kolejnym zwycięstwie nadal, są mistrzem II ligi. Wielkie brawa!

RedBull Klembów - Torpedo Tłuszcz 5 - 0 (2:0)
Spotkanie do jednej bramki. Torpedo po dość spektakularnych ostatnich kolejkach dzisiaj zaliczają 2 porażkę w II lidze. RedBull przez całe spotkanie kontrolował grę i nie dopuścił rywali do oddania celnego strzału. Bramki dla RedBullu strzelali: Michał Marcinkiewicz, Michał Łapiński x2, Norbert Marcinkiewicz i Kuba Piotrowski!
P.S. Warunki pogodowe nie pozwoliły nam na fotorelację.

Chłopaki do wzięcia - RDK Szewnica 4 - 2 (2:2)
Spotkanie, które pokazało że nowe drużyny, są w lidze potrzebne. Beniaminek grał bardzo dobrze przez całe spotkanie, kontrolując grę przeciwnika. RDK z całych sił próbowało przebić się przez bardzo mocną obronę Chłopaków, zawodnikom którym się to udało od razu zamienili swoje przejście przez obronę w bramkę , a byli to: Michał Balcerzak i Adrian Szmidt. Gra beniaminka była również bardzo skuteczna, a przede wszystkim Damian Nowaczuk, który strzelił 2 bramki i zaliczył asystę przy bramce kolegi z zespołu. Gratulacje!

Obrońcy Tytułu - Krzywica 3 - 5 (2:2)
Kolejne bardzo wyrównane spotkanie dzisiejszego dnia. Całe spotkanie było bardzo wyrównane z obu stron. Oby dwie drużyny grały bardzo mądrze i rozważnie, wykorzystując wszystkie sytuacje jakie im się przydarzyły. W drugiej połowie beniamnek zaczął podwyższać swoją przewagę nad rywalem, doprowadzając do swojego zwycięstwa i zainkasowania 3pkt. na swoim koncie.Jako wyróżniającą się postać można uznać Patryka Cackowskiego z Krzywicy. Wielkie brawa należą się dla Kamila Kozona bramkarza Obrońców!

Wołomin Słoneczna - Latoszek 5 - 5 (1:3)
Kolejne spotkanie II ligi. Na tłuszczańskiej murawie stanęły drużyny Wołomin Słoneczna i Latoszek, pomimo kapryśnej pogody drużyny przybyły w dość sporych składach. Spotkanie było bardzo zacięte od pierwszego gwizdka aż do końcowego. Pierwsza połowa spotkania z dość sporą przewagą Latoszka, który bardzo dobrze zaczął od początku spotkania. Postacią wyróżniającą byli Daniel Pokraśniewicz, który dwukrotnie asystował przy bramkach swoich kolegów z drużyny, duże gratulacje należą się również Mateuszowi Czyż, który dwukrotnie strzelił do bramki przeciwnika, ale przejdźmy do II połowy...
Druga połowa spotkania rozpoczęła się od ostrej gry zawodników z Wołomina, chłopaki od razu zaczęli nadrabiać straty. Ogromne brawa należą się dla Damiana Świątkowskiego i Łukasza Kokosza, którzy 2-krotnie strzelili w bramkę rywala. Dobra gra w obronie, ale i zaciętość i walka do samego końca dała zawodnikom Wołomina Słoneczna wyrównanie.

Robcar Międzyleś - Rządza Kraszew 1 - 5 (0:5)
O samym poranku, rozpoczęliśmy 6 kolejkę VII Edycji Ligi Bobra!
Na boisku wstawili się zawodnicy Robcar-u, którzy dzisiaj podejmowali drużynę z Kraszewa. Pierwsze 25min. regulaminowego czasu, przebiegało pod dyktando Rządzy, chłopaki wykorzystywali luki w obronie przeciwnika, stąd też prowadzenie do przerwy 5:0. W pierwszej połowie bardzo mocno wyróżniał się Michał Sokołowski, który bardzo dobrze współpracował ze swoim kolegą z drużyny - Marcinem Kowalczykiem.
II połowa to znacząca przewaga gry Robcaru, którzy bardzo zacięcie chcieli zmniejszyć przewagę bramkową swojego przeciwnika, niestety wiele niewykorzystanych akcji, zemściło się przegraną i zwycięstem Rządzy. Honorową bramkę dla Międzylesia zdobył Paweł Ołdak!