poniedziałek, 11 kwiecień 2016 09:26

Hit na remis - relacja podsumowująca 2 kolejkę 1 ligi Wyróżniony

Napisane przez Dawid Krzyżewski

W tym dniu wszyscy czekaliśmy oczywiście na ten ejden najwazniejszy mecz, który miał się odbyć o godzinie 15:00. Wszyscy zaciskali kciuki za pogodę by ta nie pokrzyżowała nam planów - no i udało się! Przed hitem kolejki a być może i sezonu rozegranych zostało jeszcze cztery spotkania, które pokazały nam że liga stała się jeszcze bardziej wyrównana.

Sami Swoi – Balcerak Skład

Spotkanie Swojaków i Balceraków rozpoczęły zmagania 2 kolejki, 1 ligi. Każda minuta spotkania była bardzo wyrównana. Wynik spotkania otworzył Kamil Komorowski dopiero w 20min, po asyście Tomka Karolaka! Schodząc na przerwę Sami Swoi prowadzili 1:0 z Balcerak Skład. W kolejnych 25min, BS zaczął odrabiać straty, bramka wyrównująca wpadła w 30min, po strzale Mateusz Królikowskiego. Kilka minut po Mateuszu bramkę zdobywa Kamil Maciążek, wyprowadzając drużynę na prowadzenie. W 44min, Tomasz Karolak podaje do Mateusza Balceraka, który strzela bramkę na wyrównanie spotkania. Remis 2:2, bardzo zasłużony!
Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie – Chłopaki do wzięcia

Spotkanie rozpoczęło się w samo południe, każda z drużyn przyjechała w bardzo licznym składzie. Krzysztof Borowski otworzył wynik spotkania już w 4min meczu. Swoją dużą aktywność w defensywie ukazywał obrońca Chłopaków – Ireneusz Zygartowicz. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się prowadzeniem Bankowców 1:0. II połowa była to gra z wyraźnym prowadzeniem zawodników z Wyszkowa, chłopaki oddali wiele strzałów, niestety okazały się ‘’pudłami’’. Bramkę podwyższającą prowadzenie zdobywa Piotr Omelianowicz.
Zawodnik meczu – bramkarz PBS – Albert Głowacki
AllStars Kati Kominki – BadBoys Ostrówek

Kolejne spotkanie w 1 lidze. BadBoys-i rozpoczęli to spotkanie mając na nie pomysł… Niestety ten plan legł w gruzach… Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Rafał Radomski. Kilka minut później z rzutu karnego podwyższa prowadzenie dla AllStars, jednak jego kolega z drużyny – Marcin Wiśniewski nie pozostaje w tyle, w 9min podnosi prowadzenie na 3:0. Kapitan BadBoys-ów – Grzegorz Kurek zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu w 12min po podaniu Radka Stańczaka. Pierwsza połowa spotkania kończy się wynikiem 3:1 dla AllStars. II połowa spotkania to świetna gra w defensywie i ofensywie. Pierwszą bramkę w II połowie zdobywa Jarosław Przybysz, któremu asystuje Paweł Szczapa. Kolejna bramka dla chłopaków z Jasienicy wpada w 39min, po strzale Konrada Kupca. Pod koniec spotkania bramkę dla ‘’złych chłopców’’ zdobywa Robert Padamczyk, asysta Jarka Przybysza. W ostatniej minucie spotkania 5-bramkę zdobywa Rafał Radomski, tym samym zaliczając w tym meczu hat-trick’a!
Fc Tu-Tu – Iskra Jasienica

Cóż to był za mecz! Efektowana gra, wiele kombinacyjnych akcji, piękne bramki! Wynik spotkania otworzył Cezary Babańczyk w 11min spotkania. Pierwsza połowa spotkania była trochę monotonna, ale za to chłopaki zabrali się pracy w II połowie. Wynik do przerwy 1:0. W kolejnych 25min. była to świetna gra w ofensywie i popis bramkarskich możliwości. Bramkę wyrównującą zdobywa Marcin Sędziak po podaniu Leszka Czarkowskiego. Robert Migdalski z Iskry nie jest jednak temu obojętny, po kilku minutach wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. Minutę po nim po raz kolejny do bramki Iskry strzela Marcin Sędziak wyrównując wynik spotkania. Bramkę dającą 3pkt, zdobywa Robert Migdalski po asyście Adriana Rozbickiego!
GS AKS – FC Klonowe Liście

El Clasico naszej amatorskiej Ligi Bobra jak zawsze stało na wysokim poziomie. Po dość monotonnej pierwszej połowie, Panowie obu ekip zabrali się do pracy w drugiej odsłonie spotkania. Pierwsza połowa to typowa gra taktyczna oraz badanie przeciwnika. Druga odsłona dzisiejszego hitu to już pokaz umiejętności gwiazd obydwu zespołów. Na Plusa zasługuje Konrad Bylak który jak wiemy powoli powraca do formy z 7 edycji. To dzięki jemu Klonowa zdobyła - dwie bramki. Najlepszą postacią w zespole Gospodarczy tego spotkania był MVP ostatniej Edycji Krzysztof Lewandowski, który pięknym strzałem z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania w spotkaniu.

MediaTRY Dar-Alarm – Club Mokra

Co można o tym spotkaniu powiedzieć… Mecz do jednej bramki. Skład MediaTRY w dzisiejszej kolejce był dość mocno okrojony. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Clubu Mokra. Głównie strzelali zawodnicy Grześka Szymańskiego, między tymi golami przeplatały się bramki zdobyte przez zawodników Media. Podsumowując: Sebastian Nadaj – 5 bramek, Marcin Perzanowski – 3 bramki, Paweł Głuszek – 2 bramki, Kamil Giza – 1 bramka, Damian Giza – samobój. Bramki dla MediaTRY: Arek Stępień – 3 bramki, Daniel Modzelan – 1 bramka.

Czytany 1350 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 kwiecień 2016 06:41