poniedziałek, 25 lipiec 2016 08:49

Liga Bobra w Tłuszczu i Wołominie Wyróżniony

Napisał

Poprzednia edycja miała być dla nas przełomem w postaci posiadanych drużyn w ligach. Po połączeniu się WLSP i Ligi Bobra była szansa na stworzenie naprawdę fajnego projektu o sporym zasięgu. Niestety nie wzięliśmy pod uwagę przebiegłej konkurencji – co szczerze powiedziawszy odkąd istniejemy zdarzyło się po raz pierwszy… Nigdy nie korzystaliśmy i nie będziemy korzystać z akcji odbijania drużyn, namawiania oraz  oferowania super ofert:-) To nie w naszym stylu.

Wychodzimy z założenia, że wszystko musi wychodzić z dobrej woli. Jeśli jest wola gry w naszej lidze to super – my postaramy się nie zawieść i zrobić to w jak najlepszy sposób. Tak było i jest w Tłuszczu oraz Zabrodziu. Drużyny, które skusiły się na ofertę ligi szóstek prowadzonej przez LB nigdy z niej nie rezygnowały z powodu przejścia do innej ligi – z reguły to były problemy typowo kadrowe.

Zatem w tym sezonie również spróbujemy rozkręcić piłkarsko Wołomin i jego okolice. Trwają nasze rozmowy z władzami miasta i jest dobra wola z obu stron by stworzyć amatorskie środowisko piłkarskie dla Wołomina.

Nigdy wcześniej nie próbowaliśmy zaoferować tak wiele możliwości dla naszych ligowców. Mowa tu oczywiście o wszystkich drużynach z LB i dawnej WLSP. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom Liga Bobra proponuje kilka rozwiązań, które jakby to powiedział dobry krawiec – „są skrojone na miarę” oczekiwań.

Zatem proponujemy trzy warianty Ligi Bobra:

- Liga Bobra Wołomin - Liga Amatorska – mecze rozgrywane w Wołominie dla wszystkich drużyn amatorskich – zero zrzeszonych zawodników, mistrz tej Ligi ma zagwarantowane miejsce w rozgrywkach ogólnopolskich Orlik Polska – Liga Mistrzów Orlik Polska. Przy zgłoszeniu się mniej niż 8 drużyn – mecz i rewanż.

- Liga Bobra Tłuszcz – zasady ligi tak jak dawniej – 2 ligi – mecze rozgrywane na przemian Zabrodzie/Tłuszcz. Możliwość zgłoszenia 1 zawodnika zrzeszonego. Mistrz ligi kwalifikuje się do turnieju Liga Mistrzów Orlik Polska.

- Liga Bobra Wołomin – liga PRO – mecze rozgrywane w Wołominie – brak limitu dla zawodników zrzeszonych. Przy zgłoszeniu się mniej niż 8 drużyn – mecz i rewanż.

Wpisowe we wszystkich ligach będzie ustalane w późniejszej fazie – brana pod uwagę będzie liczba zgłoszonych drużyn, liczba rozegranych meczów. Prawdopodobnie będzie to najtańsza liga szóstek w okolicy!

Co oferujemy ponadto?

- fantastyczne gale kończące zmagania boiskowe;

- nagrody dla wszystkich drużyn biorących udział w ligach + medale dla najlepszych trzech ekip;

- nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników lig;

- mistrzowie ligi amatorskiej oraz ligi z 1 zrzeszonym zawodnikiem będą mieli możliwość za darmo zaprezentowania się na arenie krajowej w turnieju Liga Mistrzów Orlik Polska;

- licencjonowani sędziowie z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej;

- fotorelacje;

- cała profesjonalna obsługa ligi;

Czytany 2840 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 sierpień 2016 06:45

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najnowsze

 

Sponsor strategiczny ligi

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS