środa, 07 wrzesień 2011 22:34

Relacje z 1 kolejki - 2 ligi Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

relacjeWreszcie się doczekaliśmy.Właśnie ruszyła II Edycja Ligi Bobra.Witamy serdecznie w naszym gronie nowe zespoły i zawodników.Życzymy sukcesów i dobrej zabawy.Nowo zapisane drużyny utworzyły 2-gą ligę i to właśnie oni zainaugurowali zmagania w jesiennej rundzie.Oto krótkie relacje z tych spotkań.

ALL  STARS  JASIENICA   vs  ABRILUX

9   :  4

Zapowiadało się ciekawie, bowiem w przedsezonowych prognozach oba składy były upatrywane w gronie faworytów do awansu.Los skojarzył ich już na starcie.Szybko , bo już w 4 minucie Tomek Malczewski dał prowadzenie "gwiazdom".Dosłownie minutę później ten sam zawodnik zdobył drugiego gola swojej ekipy.W 8 minucie Krzysztof Król podwyższa na 3:0.Dwie minuty potem ,samobójcze trafienie dało pierwszą bramkę dla Abrilux.Po kolejnych trzech minutach aktywny Radek Salwin, zmienia wynik strzelając na 3:2.W 18 minucie Damian Minakowski zdobywa 4-tą bramkę dla All Stars.Po minucie Tomek Malczewski kompletuje hatt-tricka, jest 5:2.W 22 minucie 6:2 po golu ponownie Tomka Malczewskiego.Taki rezultat pozostaje do przerwy.W piątej mminucie drugiej połowy Michał Polak trafia trzeci raz dla Abrilux.33 min. Radek Salwin skutecznie wykonuje rzut karny, jest 6:4.W 45 min. Hubert Ryszawy strzela siódmą bramkę dla zespołu z Jasienicy.Po upływie minuty szybką kontrę na ósmego gola zamienia Konrad Pietrak.Rywali dobił jeszcze raz Hubert Ryszawy w ostatnich sekundach, ustalając rezultat na 9:4 .All Stars okazali się lepsi, udawadniając że słusznie są uznawani za jednego z faworytów 2 ligi.Abrilux nie załamuje rąk i zapowiadają walkę w kolejnych spotkaniach.

BAD  BOYS  OSTRÓWEK    vs    TORPEDO   TŁUSZCZ

9    :     3

Następny mecz nie dostarczył już tylu emocji.Przewaga drużyny z Ostrówka była widoczna przez całe 50 minut.W 2 minucie 1:0 dla Bad Boys po samobójczym trafieniu jednego z "torpedowców".Po minucie Robert Czajkowski strzela na 2:0.W 5 min. 3:0 po golu Grzegorza Kurka.9 min. Paweł Szczepa - 4:0. 24 min.kolejna bramka dla "złych chłopaków" tym razem trafił Piotr Domżalski.Po przerwie honorowe trafienie dla Torpedo autorstwa Piotra Karlewskiego.32 min.Zbyszek Komorowski strzela drugą bramkę dla sympatycznej ekipy z Tłuszcza.Jest 5:2.W 34 min. Maciej Ferdyn podwyższa na 6:2.Trzy minuty później doskonała okazja dla Torpedo.Strzał z rzutu karnego broni jednak bramkarz Bad Boysów Krzysztof Redkiewicz.40 min. 7:2 po golu Piotra Domżalskiego.W 43 min. trzecią bramkę dla Torpedo zdobywa "Komar". 47 min ,8:3 za sprawą Macieja Ferdyna.Wynik spotkania ustalił w 48 min. Paweł Szczepa.Kolejna drużyna zgłasza pierwszoligowe aspiracje.Widać że Bad Boys doskonale się rozumieją.Torpedo grało ambitnie, lecz tym razem nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu.W kolejnych spotkaniach powinno być lepiej.

FC   FORMAT     vs    WOŁOMIN   SŁONECZNA

4    :    6

Szybkie prowadzenie Wołomina, już w 2 minucie za sprawą Łukasza Zielskiego.W 4 min 2:0.Gol Krystiana Szóstaka, po kapitalnych, szybkich podaniach z "klepy".W ósmej minucie groźnego urazu doznał Kamil Matusiak.Była potrzeba przyjazdu karetki.Wyglądało nieciekawie.Już w szpitalu okazało się że doszło do uszkodzenia rzepki kolanowej i prawdopodobnie wiązadeł.Noga w gips na kilka tygodni.No i operacja uszkodzonego kolana.Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.W 14 minucie "Krycha" podwyższa na 3:0.W czwartej minucie po przerwie samobój dający gola na 4:0.W 35 Mateusz Rosoła i gol na 5:0.W 38 min. honoroy gol dla Formatu , autorstwa Dawida Górczaka.Po kolejnych dwóch min.Sebastian Madej strzela drugą bramkę dla swojego zespołu.W 44 min. Dawid Górczak na 3:5. 47 min. już tylko 4:5 po trafieniu ponownie Dawida Górczaka.Jednak decydujący głos należał do ekipy z Wołomina.Kamil Błędowski ustalił wynik w 49 minucie.Mecz o dwóch obliczach .Najpierw olbrzymia przewaga ekipy z Wołomina, póżniej szaleńczy pościg najmłodszej drużyny całej ligi.Interesujący mecz.Powodzenia dla obu zespołów w kolejnych konfrontacjach.

JARZĘBIA  ŁĄKA    vs    VICTORIA  OSTRÓWEK

4    :    8

Błyskawicznie na prowadzenie wychodzi drużyna z Jarzębiej Łąki.Gola zdobył Marcin Skwara.W 5 min.remis po bramce Marcina Wiśniewskiego.8 min. "swojak" daje prowadzenie ekipie z Ostrówka.Po następnych 4 minutach remis, ponownie po samobójczym trafieniu.16 min. Patryk Cackowski zdobywa trzecią bramkę dla Victorii.W 19 min. 4:2 za sprawą Marcina Wiśniewskiego.W 34 min. Łukasz Skwara zmniejsza rozmiary porażki, strzelając trzeciego gola dla Jarzębiej.37 min. remis po celnym strzale Krzysztofa Sabali.W 40 min. na prowadzenie ekipę Victorii wyprowadza Mateusz Frąckiewicz.Dwie min. później robi się 6:4 po trafieniu Kamila Rybaka.Ostatnie dwa gole tego spotkania to dzieło Mateusza Frąckiewicza.Zatem imponująca viktoria Victorii Ostrówek  ;). Obie drużyna zaprezentowały się z dobrej strony.Zarówno Jarzębia Łąka jak i Victoria mają warunki by powalczyć o czub tabeli.Czuję że na drugim froncie będzie bardzo ciekawie do samego końca tej edycji.

PLAY  4   FUN    vs   NANKATSU

7   :   2

Ostatni mecz jaki przyszło nam oglądać był nie mniej ciekawy od wcześniejszych.Również i tu padło sporo goli.Ekipa z Lucynowa(P4F) kontrolowała przebieg wydarzeń niemal przez całe 50 minut.Zawodnicy Nankatsu stwarzali sobie okazje strzeleckie, lecz czegoś zabrakło by zmienić losy rywalizacji.Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 11 minuty, wtedy to Adam Zawisza pokonał bramkarza przeciwników.W 13 min. na 2:0 dla P4F podwyższył Łukasz Powierża.W 16 min. kontaktowego gola strzelił Adrian Wiśniewski.22 min. Łukasz Wydryszek trafia na 3:1.W 5 min. po przerwie Tomasz Powierża zmiania wynik na 4:1.W 39 min.Przemysław Zbrzeźniak zdobywa piątą bramkę dla swojego zespołu.Dwie min. później Wojciech Szcześnik trafia na 6:1.W 44 min. Łukasz Wydryszek zdobywa siódmą bramkę dla Play 4 Fun.Rezultat ustalił, strzelając drugiego gola dla Nankatsu Piotr Supeł.Można by rzec, że rutyna wygrała z młodością.Tak w istocie było.Zawodnicy z Nankatsu w kolejnych spotkaniach będą już mądrzejsi o tę nauka z rywalizacji z drużyną z Lucynowa.Ci z kolei , bawią się w piłkę( nazwa mówi sama za siebie ) a że dobrze się bawią to wygrywają.

To by było na tyle.Jeśli przekręciłem czyjeś nazwisko czy imię, to z góry sorry.Liczę że będziecie pomagać w pisaniu notatek z meczy podpowiadając nazwiska strzelców goli.

Czytany 1825 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2013 20:13
Więcej w tej kategorii: « Relacje z 1 kolejki - 1 ligi