czwartek, 03 październik 2013 08:06

Relacje z czwartej kolejki - 1 ligi Wyróżniony

Relacje z 4 kolejki 1 ligi Relacje z 4 kolejki 1 ligi

Balcerak skałd – FC Tu Tu 5:5 (4:1)

O godzinie 14:00 na boisku zameldowali się piłkarze Balcerak Skład i FC Tu Tu. Po ostatnim remisie kibice Balcerak Skład oczekiwali pewnej wygranej swojej drużyny. Pierwsza połowa i mały falstart. W drugiej minucie Hubert Sędziak umieszcza piłkę w siatce i FC Tu Tu prowadzą 1:0. Ta bramka zadziałała na Balceraków jak czerwona płachta na byka. Huraganowe ataki, dokładne podania i niesamowita skuteczność dają do przerwy wynik 4:1 dla Balcerak Skład. Druga połowa zaszokowała wszystkich. Wysokie prowadzenie uśpiło czujność piłkarzy B. Skład. Fc Tu Tu powoli przejmowało inicjatywę. W 33min. Bramkę na 2:4 strzela Hubert Sędziak, minutę później jest już 3:4 po bramce Michała Polaka. Balcerak Skład budzi się i próbuje atakować jednak kontry FC Tu Tu są zabójcze. W 38 minucie do remisu doprowadza ponownie Hubert Sędziak a w 42min FC Tu Tu po bramce tym razem Marcina Sędziaka wychodzą na prowadzenie. Dopiero w ostatniej minucie remis dla Balceraków ratuje Kamil Grzybowski. Patrząc na pierwszą i drugą połową remis jest sprawiedliwy.

GS Zabrodzie – Victoria Ostrówek 5:2 (2:2)

Obie drużyny są znane ze swojej waleczności dlatego zapowiadało się naprawdę ciekawe widowisko. Pierwsza połowa bardzo wyrównana. W 4 minucie Marcin Szymborski strzela i jest 1:0 dla Victorii. Jednak chłopaki nie cieszyli się zbyt długo prowadzeniem bo już minutę później do wyrównania doprowadza Piotr Supeł. Victoria nie dawała za wygraną i już w 7 minucie ponownie objęła prowadzenie, a strzelcem bramki był Damian Paź. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2 dzięki bramce Kamila Gizy. Druga połowa to już dominacja GS Zabrodzia. Drużynie z Ostrówka niestety zabrakło sił i po dwóch bramkach Piotra Supła oraz jednej Damiana Urmanowskiego ulegli drużynie z Zabrodzia 5:2.

FC Format – Hornets 3:5 (2:1)

O godzinie 16:00 rozpoczęło się spotkanie dwóch beniaminków ligi. Po trzech kolejkach lepiej wyglądał FC Format, który już wygrał swój mecz w pierwej lidze natomiast Fc Hornets na to zwycięstwo czekał.  Początek meczu świetnie rozpoczął FC Format, który już w 3 min objął prowadzenie po strzale Krzysztofa Sabali. W 9min jest już 2:0 a gola strzela Marcin Parzanowski. Minutę później bramkę kontaktową zdobywa Radek Orzechowski. Do końca pierwszej połowy nic się nie zmieniło. Fc Format zasłużenie prowadził 2:1. Początek drugiej połowy bardzo wyrównany. Jednak w 32 minucie Fc Format po indywidualnej akcji Marcina Perzanowskiego podwyższa swoje prowadzenie na 3:1. Nastąpiła 43 minuta. FC Format zadowolony prowadzeniem 3:1 stracił czujność. W Ciągu 5 minut Hornetsi strzelili 4 bramki i wygrali mecz 5:3. Dwie bramki dołożył Radek Orzechowski, a po jednej Jakub Rydz i Szymon Owsianko. Takie mecze aż chce się oglądać.

All Stars Jasienica – GS Zabrodziaczek 0:3 (0:1)

W meczu kolejki spotkały się drużyny All Stars Jasienica i GS Zabrodziaczek. Koncowy wynik decydował o tym która drużyna zasiądzie na fotelu lidera pierwszej ligi. Już od początku obie drużyny grały bardzo twardo i w trzeciej minucie sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym All Starsów i wskazał na „wapno”. Do karnego podchodzi Karol Paź, strzela i…… bramkarz broni. Nie podłamani tą sytuacją zawodnicy z Zabrodzia nadal grają swoje. W 11 min piękne podanie Macieja Kozioła wykorzystuje Krzysztof Lewandowski i GS Zabrodziaczek wychodzi na prowadzenie. Reszta pierwszej połowy  bardzo wyrównana. All Starsi próbują ale atakować ale świetnie grający w defensywie piłkarze Zabrodziaczka rozbijają wszystkie akcje. Druga połowa to do początku wymiana ciosów. Akcja za akcje i dużo twardej gry. Niestety ani z jednej ani z drugiej stroni piłka nie znajduje drogi do bramki. Aż wreszcie w 38 min GS Zabrodziaczek strzela bramkę na 2:0 a już dwie minuty później podwyższa prowadzenie na 3:0. Zespół All Stars Jasienica walczy do końca ale to nie przynosi rezultatów i przegrywa 3:0.

Diagocompcar Wołomin Słoneczna – FC Klonowe Liście 3:6

Ostatnim meczem tego dnia była potyczka Diagocompcaru z Klonowymi Liśćmi. Większość kibiców oczekiwało bardzo łatwego zwycięstwa Klonowych z beniaminkiem z Wołomina. Tak też chyba  w pierwszej połowie myśleli zawodnicy Klonowych Liści. I to się zemściło. W 15 min Damian Król z Wołomina strzela bramkę na 1:0 a już minutę później podwyższa na 2:0. Szok na boisku i wśród kibiców. Klonowi atakują ale piłka nie chce wpaść do bramki. Jednak w 20 minucie po bramce Łukasza Bogusiewicza  Klonowa strzela bramkę kontaktową. Tak też się kończy pierwsza połowa. Druga połowa to już dominacja Mistrza Ligi Bobra Klonowych Liści, a przede wszystkim popis Łukasza Bogusiewicza, który poprowadził drużynę do zwycięstwa. W 30 minucie strzelił bramkę doprowadzając do remisu a 5 min później dzięki jego trafieniu Klonowa prowadziła 3:2. Jak przystało na mistrza FC Klonowe Liście nie tylko nie oddało już prowadzania ale i podwyższało wynik. Najpierw Grzegorz Falkowski następnie Bartek Matejak i jest 5:2. Wołomin stać było jeszcze na jedną bramkę, którą strzelił Łukasz Zielski. W 50 min wynik spotkania ustalił Jacek Witek i mecz zakończył się wygraną Klonowych Liści 6:3.

Czytany 1481 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 październik 2013 12:09