czwartek, 17 październik 2013 05:35

Relacje z 6 kolejki - 2 ligi Wyróżniony

Relacje z 6 kolejki 2 ligi Relacje z 6 kolejki 2 ligi

Bad Boys Ostrówek - Media Try Dar Alarm 8:3 (2:1)

Godzina 9:00 na boisku meldują się  zawodnicy BB Ostrówek oraz MediaTry Dar Alarm. Obie drużyny wyszły z przekonaniem co do swojego zwycięstwa. W 3 min Bad Boys rozpoczyna od mocnego uderzenia. Po pięknej akcji strzela piękną bramkę a dwie minuty później Robert Padamczyk podwyższa prowadzenie i mamy 2:0 dla chłopaków z Ostrówka. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy bramkę kontaktową strzelił Krzysiek Rozbicki. Druga połowa rozpoczęła się po myśli MediaTry. 2 min po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę strzela Marcin Różycki i mecz zaczyna się od początku. Niestety szczęście Media nie trwało zbyt długo. W przeciągu 5 minut marzenia o zwycięstwie nad Bad Boys się ulotniły. Dwie bramki Padamczyka jedna Pawła Szczapy oraz jedna Grześka Kurka i mieliśmy 6:2. W końcówce spotkania na BB Ostrówek dobił rywala strzelając dwie bramki, a Media zdołało odpowiedzieć tylko jedną bramką i mecz zakończył się zwycięstwem Ostrówka 8:3. Za tydzień MediaTry Dar Alarm zmierzy się z FC Albatros, a Bad Boys czeka ciężka przeprawa z RKS Równe.

FC Albatros - FC Krusze 13:3 (4:1)

O godzinie 10:00 rozpoczął się mecz FC Albatros - FC Krusze. Faworytem tego meczy był FC Albatros. Osłabiona kadrowo drużyna z Krusza była skazana na porażkę.  Początek meczu, indywidualna akcja Daniela Sokulskiego i 1:0 dla Albatrosa. Zawodnicy z Krusza nie załamują się. Piłka wędruję na środek boiska, rozpoczęcie gry, strzał z połowy, błąd bramkarza  i piłka w siatce. Mamy 1:1. Ciągłe ataki Albatrosa nie przynosiły rezultatu w postaci bramki aż do 15 min. Tym razem błąd bramkarza FC Krusze i jest 2:1. W końcówce pierwszej połowy padły jeszcze dwie bramki i na przerwę Albatros schodził z prowadzeniem 4:1. Druga połowa to już koncert strzelecki FC Albatros a dokładnie dwóch zawodników, Daniela Sokulskiego i Kamila Ciaka. Obaj w całym  meczu strzeli po 5 bramek. Dwie bramki dołożył jeszcze popularny Zasilacz i jedną Daniel Kruk. Dla Krusza strzelali Daniel Król 2x oraz jedną Paweł Rakowski. Albatros wygrał zasłużenie z FC Krusze 13:3.

Avanti - RKS Równe 7:3 (2:2)

W trzecim meczu Lider drugie ligi zmierzył się z RKS Równe. Faworytem tego spotkania był zespół Avanti jednak każdy z ligowców wie że grając przeciwko RKS Równe nie można być pewnym swojego zwycięstwa. O tym najwyraźniej zapomniał zespół Avanti, który po 8 minutach meczu przegrywał po dwóch bramkach Jakuba Beredy 0:2. w 11 min Paweł Michalik strzela bramkę kontaktową a w 17 mim do wyrównania doprowadza Daniel Domański.  Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie i było 2:2. W drugie połowie Lider wreszcie się przebudził i zaczął grać tak jak do tego przyzwyczaił kibiców. Niestety nie przez większość czasu nie przynosiło to żadnych rezultatów aż do 40 minuty, w której to Tomek Malczewski dał prowadzenie Avanti.  Natomiast Równe czekało na dogodną okazję do kontry.  Taka zdarzyła się w 42 minucie i na listę strzelców ponownie wpisał się Bereda i znów mieliśmy remis.  Jednak Avanti to zespół który gra do końca i po dwóch bramkach Kamila Maciążka i po jednej Norberta Michalskiego oraz Piotra Powała mecz zakończył się ich zwycięstwem 7:3. RKS Równe zagrało piękny mecz ale niestety musieli uznać wyższość Avanti.

TWWD - Rządza Kraszew 7:1 (1:1)

W samo południe na murawę wyszły drużyny TWWD i Rządzy Kraszew. Faworyt spotkanie był tylko jeden TWWD. Już w drugiej minucie bramkę strzela Wojtek Kaska i mamy 1:0.  Długo jednak nie cieszyli się z prowadzenia bo już minutę później Andrzej Sulewski strzela bramkę wyrównującą. I jeżeli chodzi o pierwsza połowę to tyle w tym temacie. Chłopaki z TWWD atakowali a Rządza umiejętnie się broniła i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.  Druga połowa to już dominacja TWWD. Dwie bramki Huberta Borowieckiego i Mateusza Szymaniaka, po jednej Mateusza Szymaniaka oraz Bartosza Jarzębaka i mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem TWWD  7:1.

Torpedo Tłuszcz - Znajomi Sędziego 3:1 (2:1)

Ostatnim meczem tej kolejki drugiej ligi było spotkanie pomiędzy Torpedo Tłuszcz i Znajomi Sędziego. Faworyta tego meczu ciężko było określić ponieważ obie drużyny grają naprawdę dobrze. lepiej rozpoczęli Znajomi bo już w pierwszej minucie po bramce Maćka Jurkowskiego prowadzili 1:0. Torpedo starało się atakować ale dobrze funkcjonująca obrona skutecznie rozbijała ich ataki. Szczęście uśmiechnęło się do Torpedowców w 14 minucie, po indywidualnej akcji bramkę strzela Daniel Suchocki a dwie minuty później daje prowadzenie 2:1.  W końcówce pierwszej połowy po zamieszaniu w polu karnym Znajomych Sędziego faulowany zostaje zawodnik Torpedo i sędzia wskazuje na "wapno". Do piłki podchodzi Igor Grajner i .... nie strzela. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1. Druga połowa to bardzo wyrównana gra obydwu drużyn. Ataki z jednej i drugiej strony, dużo ciekawych akcji i pięknych parad bramkarzy. Torpedo udowodniło w tym sezonie że jak wychodzi na prowadzenie to już go nie oddaje. W 39 minucie Grzegorz Kieszonkowski podwyższa prowadzenie na 3:1 i tak kończy się to spotkanie.  Znajomi Sędziego po dwóch porażkach z rzędu w następnej kolejce będą podejmować FC Krusze, natomiast w Torpedo sprawdzi się z TWWD.

PS. Organizatorzy i Ligowcy przesyłają gratulacje dla kapitana drużyny Torpedo Darka Sokulskiego z powodu narodzin Córeczki. Gratulacje Darek:)

Czytany 4321 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 październik 2013 07:47