poniedziałek, 28 październik 2013 08:52

Relacje z 7 kolejki - 2 ligi

Relacje 7 kolejki 2 ligi Relacje 7 kolejki 2 ligi

Znajomi Sędziego - FC Krusze 9:2 ( 4:1)

Pierwszym meczem 2 ligi było spotkanie pomiędzy Znajomymi Sędziego i FC Krusze. Faworytem tego spotkania byli Znajomi ale Krusza nigdy nie można lekceważyć. Znajomi Sędziego po ostatnich dwóch porażkach chcieli udowodnić w tym meczu że zdarzyły się one przez przypadek. Mecz rozpoczęli bardzo ofensywnie i to przyniosło znakomity skutek już w pierwszej połowie. Pierwszy trafił Maciej Jurkowski, następnie piłkę do swojej bramki wpakował Dawid Garbarczyk . W 14 min prowadzenie podwyższył Maciej Denoch i było 3:0. Bramkę kontaktową strzelił Daniel Król. Pod koniec pierwszej połowy podwyższył prowadzenie ponownie Denoch i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1. Druga połowa to nadal dominacja Znajonych Sędziego. Krusze się starało, strzeliło kolejną  bramkę ale to było za mało na dobrze  grających przeciwników, którzy w drugiej połowie zdobyli dodatkowo  pięć goli i zasłużenie wygrali 9:2.

Rządza Kraszew - Avanti 0:6 (0:5)

O godzinie 15:00 lider drugiej Ligi Avanti podejmowało nowicjuszy w naszej lidze zespół Rządzy Kraszew. Faworyt było oczywiście Avanti ale w tej rundzie Rządza wielu zespołom już "krwi napsuła":) Jednak mecz juz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, kiedy to po bramkach Norberta Michalskiego, Kamila Maciążek, Marcina Morawskiego, Tomasza Malczewskiego i Mateusza Strąka prowadzili 5:0. Druga połowa to już bardziej zachowawcza gra Avanti i śmielsze ataki Kraszewa, jednak nie przynosiły one dobrych rezultatów. W 43 min Norbert Michalski podwyższa prowadzenie 6:0 i takim wynikiem kończy się to spotkanie. Co można więcej powiedzieć tak gra lider, który od początku sezonu stracił tylko 7 bramek.

RKS Równe - Bad Boys Ostrówek 1:4 (1:4)

W trzecim meczem drugiej ligi ostatnio bardzo słabo dysponowany RKS Równe podejmował Bad Boys z Ostrówka. Zespół z Ostrówka wygrał ostatnie dwa meczy i miał apetyt na kolejne zwycięstwo. Natomiast Równe nie zdobyło nawet punktu aż od 3 kolejki. Wynik ustalony został już w pierwszej połowie. Po dwóch bramkach Mateusza Frąckiewicza i po jednej Macieja Ferdyna  oraz Piotra Domżalskiego chłopaki z Ostrówka prowadzili 4:0. W końcówce pierwszej połowy honorową bramkę strzelił Norbert Januszewski  i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1 dla BB Ostrówek. Druga połowa to dużo walki w środku pola sporo strzałów z jednej i drugiej strony ale nic do bramki już nie wpadło. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Bad Boys Ostrówek. W 8 kolejce RKS zagra bardzo ciężkie spotkanie z Albatrosem, natomiast BB Ostrówek zmierzy się w derbach gminy Klembów z Rządzą Kraszew.

Torpedo Tłuszcz - TWWD United 2:5 (1:2)

O godzinie 17:00  Torpedo zmierzyło się z TWWD. Było to jedno z ciekawszych spotkań na szczycie. Wice lider TWWD  aby nie stracić punktów do lidera musiał to spotkanie wygrać, jednak Torpedo, które z tym sezonie jest rewelacją ligi nie chciało tanio skóry sprzedać;) Pierwsza połowa bardzo wyrównana. w 17 minucie Rafał Rolek daje prowadzenie TWWD. Bramkę wyrównującą strzela w 22 min niezawodny Igor Grajner. TWWD nie zrażone stratą bramki od razu w pierwszej akcji wychodzi na prowadzenie a strzelcem bramki jest Bartek Jarzębak. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla TWWD. Druga część spotkania to pokaz pięknych akcji, szybkiego tempa oraz marnowanych sytuacji. W 34  minucie szczęście uśmiechnęło się do Torpedowców, którzy po bramce Grześka Kieszkowskiego  doprowadzili do wyrównania. Jednak i tym razem zbyt długo się tym nie cieszyli. Minutę później bramkę dającą prowadzenie strzela Mateusz Szymaniak. W końcówce Hubert Borowiecki i Rafał Rolek dobili Torpedo strzelając po jednej bramce. Mecz zakończył się zwycięstwem TWWD 5:2.

Media Try Dar Alarm - FC Albatros 5:4 (2:3)

W ostatnim meczu drugiej ligi spadkowicz z pierwszej ligi Media TRY zmierzył się z najbardziej nieobliczalnym zespołem FC Albatros. Było to jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki drugiej ligi. FC Albatros cały czas atakował a Media wyprowadzało zabójcze kontry. W pierwszej połowie błyszczał w drużynie Albatrosa Daniel Sokulski a w MediaTry Krzysiek Rozbicki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2 dla Albatrosa choć powinno być dużo więcej ale jednak jeżeli się marnuje kilka "100" to też powinno się cieszyć że się wygrywa 3:2. Druga połowa to nadal mecz walki, ataki Albartosa i bardzo skuteczne  kontry MediaTry. Do 42 minuty utrzymywał się remis 4:4. Jednak od czego MediaTry ma Marcina Bergiela, który strzelając bramkę doprowadził do zwycięstwa swojego zespołu. Media Try to zespół z dużym doświadczeniem, który potrafił wykorzystać głupie błędy i nonszalancką grę drużyny Albatrosa.

Czytany 1325 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 październik 2013 18:56