poniedziałek, 14 kwiecień 2014 09:12

Relacje 2 liga- 11 kolejka Wyróżniony

Znajomi Sędziego – TWWD (1-0) 3-1

Pierwsze spotkanie tego dnia i od razu niespodzianka. Znajomi dość łatwo wygrywają z wiceliderem. Strzelanie rozpoczął w 9min. Ksion. Ładny strzał z dużego kąta i było 1:0. 32min. Kacper prusak dogrywa do Przemka Kielaka i ten strzela na 2 do 0. Kika minut później Maciej Jurkowski strzela trzecią bramkę dla Z.S. z rzutu karnego. TWWD odpowiedziało tylko jednym trafieniem. W 43min. Bramkę zdobywa Karol Rolek.

RKS Równe – FC Albatros (1-2) 3-5

Bardzo dobry mecz! Gol za gol, akcja za akcję. Na wyróżnienie zasługują zwłaszcza: Kamil Ciak (strzelec trzech bramek dla Albatrosów), Daniek Sokulski (świetne asysty i rozprowadzanie piłki). Z RKS-u najlepiej prezentował się Karol Kalinowski. Bramki dla Albatrosów strzelali: Ciak x 3, Klocek i samobój. Dla RKS: K. Kalinowski, Kotkowski i Orlicz.

Rządza Kraszew – Bad Boys Ostrówek (0-0) 2-1

Ciekawe, wyrównanie spotkanie. Do przerwy 0-0 ale emocji nie brakowało. Dużo spokoju w szeregach gości z Kraszewa wprowadził Marek Reterski. Tłamsił ataki BBO i mądrze rozgrywał piłkę. W bramce świetnie spisywał się Grzegorz Sokołowski. Bramki padły w drugiej odsłonie: Andrzej Sulewski (karny) i 1-0 dla Kraszewa, Piotr Domżalski na 1-1. Gola na wagę trzech punktów dla Rządzy, strzelił Grzelak (ogromy wkład Damian Napłoszka).

Torpedo Tłuszcz – Korona Meble Tłuszcz (0-2) 0-4

11 z rzędu zwycięstwo Korony! Jest to murowany kandydat do I ligi. Tym razem bez większych problemów pokonali ekipę Torpedo. Wynik otworzył Norbert Michalski. Jeszcze przed przerwą, Łukasz Mietlicki strzela na 2 do 0. W drugiej odsłonie bez większych zmian. Atakowała głównie Korona. Efektem były dwa kolejne trafienia. Oba za sprawą duetu Maciążek – Orzechowski. Ten pierwszy strzelał a drugi podawał w idealnym momencie.

Czytany 958 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 13:18