Multi 1 liga - 6 kolejka Wyróżniony

6kolejka 1 liga 6kolejka 1 liga

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid i Michał

Iskra Jasienica - Balcerak Skład 7 - 4 (2:1)
I wielka sensacja dzisiejszego wieczoru. Beniaminek bardzo łatwo pokonuje ''starych wyjadaczy LB''. Wiele niewykorzystanych akcji ze strony Balceraków mściło się szybkimi kontrami rywali. Bardzo dobry występ Bartka Matejaka z Iskry!

Znajomi Sędziego - FC TU-TU 3 - 4 (1:2)
Kolejne bardzo dobre spotkanie, w którym zwycięzca nie był znany do samego końca. Bardzo wyróżniającymi się postaciami byli Ireneusz Pazio ze Znajomych i Marcin Sędziak z Tutków!

TWWD United - MediaTRY Dar-Alarm 2 - 4 (2:1)
Najbardziej spektakularne spotkanie dzisiejszej kolejki. Wiele koronkowych akcji, strzałów z dystansu i pokaz bardzo dobrej gry w obronie. Pierwsza połowa spotkania, pokazała lepszą grę TWWD, którzy wykorzystywali wszystkie nadarzające się okazje. Podczas II połowy nastąpił obrót spraw, Media przejęło grę i zaczęli bardzo szybko nadrabiać straty, jednak w TWWD znalazł się zawodnik, który bardzo skutecznie, pozbywał się zawodników ze swojego pola karnego, a był nim - Wojciech Kaska, gratulacje!
W ostatnich minutach spotkania Krystian Szóstak po świetnej akcji, strzelił w samo okienko a w ostatniej akcji, Krzysztof Rozbicki wykorzystując nieuwagę rywali, i ustalił wynik na 4:2, wielkie brawa!

AKS Husaria - Fc Albatros 1 - 0 (0:0)
Dziesiątki sytuacji, setki strzałów, przejęć oraz obron. Wszystko to nie przyniosło wielu bramek w spotkaniu. Jednak spotkanie mogło się podobać. Drużyna AKS Husaria zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść po strzale Piotra Kołodziejczyka w 38 minucie spotkania.

Gs Zabrodziaczek - Meble Elefante 2 - 1 (1:0)
Kolejny wyrównany mecz 6 kolejki Ligi Bobra. Drużyna z Zabrodzia mimo wielu sytuacji nie zdołała osiągnąć wysokiego wyniku bramkowego. Przez cały mecz bramkarz drużyny Meble Elefante - Maciej Białek oraz obrona zespołu solidnie broniła dostępu do siatki.

All Stars Kati Kominki - Fc Klonowe Liście 7 - 1 (2:0)
Najciekawsze spotkanie 6. kolejki Ligi Bobra okazało się jednostronnym widowiskiem. Przez znaczną część meczu All Star dominowali na tłuszczańskim orliku. Na wyróżnienie zasługuje Konrad Kupiec oraz bramkarz zespołu Piotr Koza.

Bad Boys Ostrówek - Club Mokra 3 - 7 (1:4)
W meczach II ligi, znalazło się również spotkanie drużyn z I ligi, które zostało przełożone na godzinę wcześniejszą, ale przejdźmy do samego spotkania. Club Mokra zagrał bardzo dobrze od pierwszych minut spotkania z BBO. Zawodnicy Grzegorza Szymańskiego, wykorzystywali nieudane sytuacje rywala, pędząc z szybką kontrą i strzelając przy tym piękne bramki. Hat-trick'a z dzisiejszego meczu na swoje konto dopiszą sobie Kamil Giza i Piotr Supeł!