AKTUALNOŚCI

wtorek, 30 marzec 2021 14:17

Łączy Nas Piłka o Lidze Bobra Wyróżniony

Napisał

Hmmm…. Znaleźć się na stronie Łaczy nas piłka który jest na co dzień odwiedzany przez kilkadziesiąt tysięcy fanów piłki nożnej dziennie brzmi trochę jak coś science fiction. Dodatkowo jak sobie pomyślimy, że jesteśmy w okresie gdzie gra nasza kadra narodowa w eliminacjach do MŚ w Katarze i można odnotować wzmożony ruch na tejże stronie to przechodzi już nasze najśmielsze oczekiwania.

Nic bardziej mylnego – nie ma rzeczy niemożliwych. Jak na 10 – lecie przystało – wylądowaliśmy na portalu piszącym na co dzień o polskiej piłce. Zarówno krajowej jak i reprezentacyjnej. Wszyscy ekipę ŁNP mogą kojarzyć z setek materiałów video dotyczących przygotowań naszej reprezentacji do ważnych spotkań. Dodatkowo prowadzony jest portal internetowy który jest niczym bazą wiedzy o piłkarzach i rozgrywkach w Polsce. Swoista kopalnia wiedzy. 

Miło jest nam się pochwalić, że w minionym tygodniu mieliśmy bardzo ciekawy telefon z PZPN. Było to zaproszenie na rozmowę o Lidze Bobra. Redaktorzy Łączy Nas Piłka chcieli bliżej poznać jej historię powstania, osiągnięcia, wyzwania jakie stawiamy sobie na przyszłość. Dla nas to zaszczyt, że najważniejsza organizacja w kraju widzi nasze i wasze dokonania. Zachęcamy do zapoznania się materiałem o 10- leciu Ligi Bobra.

 https://www.laczynaspilka.pl/pilka-dla-wszystkich/liga-bobra-w-tluszczu-od-10-lat-przyciaga-jak-magnes1

Czytany 1965 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 marzec 2021 14:23

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najnowsze

 

Sponsor strategiczny ligi

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS