wtorek, 15 czerwiec 2021 07:31

Walka do ostatnich sekund! Drużyno, nigdy nie graj na czas - podsumowanie 9 kolejki 2 ligi

Ostatni weekend nie dopisywał pod względem pogody, ale wraz ze startem rozgrywek w II lidze nad murawę tłuszczańskiego orlika nadeszło wypogodzenie. Doskonała pogoda mogła zwiastować tylko i wyłącznie doskonałe widowisko. Tego dnia działo się na naszym boisku! Po garść informacji zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki.

Nadbużanka Słopsk - FC Ultimatum Wyszków

Zmagania w II lidze zainaugurowały nam derby powiatu wyszkowskiego. Spotkanie Nadbużanka Słopsk - FC Ultimatum Wyszków. Panowie z obu ekip mieli szansę zadebiutować podczas naszej transmisji live i głównie właśnie to wydarzenie przyczyniło się do postawy drużyny ze Słopska. Panowie przyjechali praktycznie najmocniejszym składem i nie dali nawet chwili wytchnienia drużynie Ultimatum. Z pełnym spokojem budowali akcje od obrony, aby zaledwie po kilku podaniach przenieść piłkę pod pole karne rywala, gdzie już na swoje okazje czekał Karol Chmiel. Ultimatum tego dnia nie postawiło oporu drużynie ze Słopska. Może zjadł ich stres pojawienia się na wizji, a może to Nadbużanka w końcu zebrała się w sobie i postanowiła udowodnić, że początkowe porażki to zwykły wypadek przy pracy. Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych na naszego Facebooka oraz kanał YouTube. Spotkanie można zobaczyć pod tym linkiem Nadbużanka Słopsk - FC Ultimatum Wyszków.

MediaTRY DarAlarm - Iskra Jasienica

Drugie spotkanie tego dnia  to rywalizacja lidera - MediaTRY DarAlarm - z drużyną która potrafi zaskoczyć w tym sezonie - Iskra Jasienica. Mecz od pierwszych minut układał się pod dyktando Iskry. Panowie pewnie wygrali pierwszą połowę wynikiem 2-1, ale nie od dziś wiadomo, że gra na czas i wynik 2-1 nie są w stanie zagwarantować zwycięstwa i jakże cennych trzech punktów. Druga połowa to zupełna zmiana nastawienia w drużynie MediaTRY. Chłopaki uwierzyli, że ten mecz jest do wygrania i ze wszystkich sił starali się wyrwać cenne punkty drużynie z Jasienicy. I właśnie to się stało. Ostatnie 10 minut spotkania to pełna mobilizacja w szeregach drużyny Marcina Bergiela. Iskrę gubi gra na czas i głupie błędy w obronie. Wynikiem tych wydarzeń jest końcowe zwycięstwo drużyny MediaTRY DarAlarm. Ten mecz również relacjonowaliśmy LIVE na naszych stronach FB oraz YouTube, także zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego spotkania MediaTRY DarAlarm - Iskra Jasienica.

The Naturat  – Trzecia Fala

Jedno z ostatnich spotkań tego dnia to mecz The Naturat - Trzecia Fala. Chłopaki z The Naturatu dalej nie mogą zebrać się w sobie i mimo wielu prób na boisku nie udało się przeciwstawić bojowe nastawionej drużynie Trzeciej Fali. Ekipa Przemka Chacińskiego po ostatnich problemach na ligowych boiskach wyszli tylko z jednym celem. Zwycięstwo. Za sprawą Sebastiana Fransowskiego udało im się pewnie zwyciężyć wynikiem 10:6. Trzecia Fala ponownie stara się atakować pudło, ale czy to był jednorazowy zryw. Zobaczymy. The Naturat musi ten sezon spisać niestety na straty i w przyszłej edycji zasilić swoje szeregi, które mocno zostały przetrzebione przez kontuzje.

PP Klimag - Amarena United

Ostatnie spotkanie dnia. Mecz PP Klimag - Amarena United. Według nas kandydat do meczu sezonu! Przepraszam, MECZU SEZONU! To co się działo na boisku w tym spotkaniu jest nie do opisania. Kontra za kontrę, walka do końca. Nikt nie odstawił nogi w żadnej sytuacji. Gdy PP Klimag zdobywa bramkę na 3:2, już wita się z jakże cennymi trzema punktami. Ostatnie sekundy spotkania. Piłkę pod swoim polem karnym otrzymuje Sebastian Stańczak i szybką szarżą stara się znaleźć pod polem karnym przeciwnika, ale na jego drodze stoi Przemek Bielski - zawodnik dwukrotnie większy od Sebka - wydaje się, że to już po meczu. PP Klimag rozpoczyna świętowanie na ławce, Amarena godzi się z porażką. Sebastian oddaje strzał w kierunku bramki przeciwnika i … I zobaczcie to sami! Sceny rodem z Hollywood PP Klimag - Amarena United.

Czytany 422 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 wrzesień 2021 21:13