wtorek, 17 maj 2022 10:27

Fanatycy rozpędzeni w drodze po tytuł Wyróżniony

Powoli zbliżamy się do półmetka zmagań w naszej lidze. Klaruje nam się główny faworyt do tytułu mistrza - Fanatycy. Porażka AKS Elektro w ostatnich minutach, Nauka Jazdy u Sławka wraca na właściwe dla siebie tory, a Calcio i Iskra dość pewnie pokonali swoich rywali. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z 4. kolejki II Ligi Bobra.

MTS Nexsell - Nauka Jazdy u Sławka

Otwarcie zmagań 4. kolejki przypadło tym razem drużyną MTS Nexsell oraz Nauka Jazdy u Sławka. MTS po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Iskrą, gdzie pogromili rywali podchodzi do tego spotkania bardzo bojowo, natomiast chłopaki z Nauki Jazdy u Sławka chcą w końcu udowodnić co ich skład jest wart. Pierwsza połowa bardzo mocna i intensywna, Panowie wymieniali się ciosami, gdzie w pierwszej połowie to MTS schodzi zwycięsko 4:3. Druga połowa znacznie inna. Po raz kolejny widać, że dość wąska kadra na ławce rezerwowych przy takiej intensywności bardzo mocno daje się we znaki. Chłopaki z Nauki mocno przycisnęli w drugiej części meczu i niestety Nexsell nie miał szans odpowiedzieć. Wyszkowiacy przegrywają 5:8 swoje spotkanie i zaczynają tworzyć patern w kratkę swoich wyników.

Calcio Squad - ZKS Lucynów

Drugie spotkanie w rozgrywkach II ligi to mecz Caclio Squad oraz ZKS Lucynów. Całe spotkanie to gra błędów. Przez całe spotkanie widać było, że chłopaki ogrywają się na ligowym boisku, gdzie należy pamiętać, że Calcio Squad to ex-The Naturat i chłopaki powinni już reprezentować pewien poziom na ligowym boisku. Po wyniku spotkania widać, że Calcio wykorzystało większą ilość błędów rywala wygrywając 7:3 z ekipą z Lucynowa. Debiutancki sezon ZKS’u może ich wiele nauczyć i z takim podejściem do meczy oraz szeroką ławką chłopaki mogą jeszcze namieszać w lidze. I bardzo ważne spostrzeżenie. Bala nie może podchodzić do rzutów karnych.

Netservis Dobczyn  – Iskra Jasienica

Spotkanie numer trzy to pojedynek beniaminka ligowego Netservis Dobczyn z ekipą grającą na ligowym boisku od lat - Iskra Jasienica. Po tym spotkaniu widać było ile znaczy doświadczenie na ligowym boisku. Iskra pewnie radziła sobie z ekipą z Dobczyna. W pierwszej połowie Netservis nie bardzo miał szansę dojść do głosu i chłopaki z Iskry zeszli na przerwę z bardzo dobrym dorobkiem 3:0. Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana, Netservis Dobczyn obudził się, ale dalej Iskra walczyła dość pewnie w środku pola i odpowiadała bramką za bramkę z przodu. Wynik końcowy 6:3 dla Iskry. Netservis Dobczyn bardzo dobry zryw w drugiej połowie, lecz było już za późno. Jeśli kolejne spotkanie rozpoczną na takim tempie, jest szansa zanotować pierwsze zwycięstwo na ligowym boisku.

Herbatniki - AKS Elektro

Co to było za spotkanie. Herbatniki podejmowały AKS Elektro. Herbatniki, które mocno weszły w ten sezon w pierwszych minutach spotkania nie miały nic do powiedzenia w pojedynku z AKS Elektro. Dla kibiców mógł być to ogromny szok, gdy AKS prowadził w pewnym momencie 3:0. I po raz kolejny okazało się, że sam Kamil Ciak meczu nie ugra i potrzebuje pomocy kolegów. Kiedy Kamil opadł z sił, AKS zaczęło oddawać kierownice drużynie Herbatników i to oni zaczęli rządzić na boisku. W spotkaniu kiedy możesz po raz pierwszy zapisać sobie trzy punkty nie możesz popełniać tak tragicznych błędów na boisku. Sporo kar 5 minutowych, straty z tyłu i problem w rozegraniu w środku pola. Herbatniki tak mocno docisnęły w ostatnich minutach spotkanie drużynę AKS, że to właśnie oni dopisali sobie zwycięstwo na koniec dnia. AKS odnotowuje kolejną porażkę, ale jak wiemy z historii, takie drużyny na koniec potrafiły urywać cenne punkty w walce o mistrza i mogą jeszcze zaskoczyć.

Team4Fun - Fanatycy

Ostatnie spotkanie tej kolejki Team4Fun - Fanatycy. Fanatycy po raz kolejny notują zwycięstwo, a Team4Fun po zimowych osłabieniach ponownie mają problemy na ligowym boisku. Uszczuplona kadra przez transfery oraz kontuzje nie pozwoliły podjąć wyrównanej rywalizacji z przeciwnikami, gdzie Fanatycy po przerwie wracają na nasze ligowe boisko i dość mocno i pewnie poczynają sobie na nim. Pierwsza połowa dla Fanatyków 3:2, gdzie jeszcze Team4Fun miało siłę powalczyć, niestety druga połowa to już dominacja Fanatyków i liczne próby ataków na bramkę przez kolegów Szczotki były skutecznie czyszczone przez Mietlickiego. Jeśli Fanatycy dalej będą tak mocno poczynać sobie na ligowym boisku to już niebawem możemy poznać mistrza na zapleczu I ligi.

Czytany 408 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 maj 2022 10:42