wtorek, 08 listopad 2022 06:52

Pascal i Skuszew na podium!

Minionej niedzieli oficjalnie zakończyliśmy rozgrywki w ramach 7 edycji naszej ligi. Zebrani kibice na trybunach nie mieli szans na narzekanie, doskonały występ tegorocznego mistrza na zwieńczenie sezonu - drużyny GS Zabrodziaczek - czy też pokaz strzelecki w wykonaniu drużyny Pascal FC Widelec w pogoni za tytułem króla strzelców i asyst to tylko część tego, co wydarzyło się na ligowym boisku. Po skrót z ostatniej kolejki zapraszamy do tekstu poniżej.

GS Zabrodziaczek - Wyszków FC

Mecz otwarcia to starcie Zabrodziaczka z Wyszków FC. Ostatnie spotkanie w tym sezonie w wykonaniu GS Zabrodziaczka to postawienie kropki nad i w drodze po tytuł mistrza. W 12. minucie Kamiński otwiera wynik, na 2:0 podnosi Szczesny w 17. minucie - bardzo dobry początek spotkania. Połowę kończymy wynikiem 3:0 - bramkę dołożył dla Zabrodziaczka Włodek. W drugiej połowie widać było już zmęczenie sezonem. Wiele strat na środku pola oraz brak skuteczności. W 37. minucie Kamiński - po dość ciekawej i przypadkowej asyście Dąbrowskiego - zdobywa bramkę na 4:0. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i GS Zabrodziaczek pieczętuje tytuł mistrza zwycięstwem nad drużyną Wyszków FC.

Skuszew - AM Meble

Drugie spotkanie w ramach ostatniej kolejki tej edycji to mecz Skuszew kontra AM Meble. Na papierze mocnym faworytem był Skuszew. Worek z bramkami rozwiązał Szymon Rudnik, co ciekawe faworyzowany Skuszew zdobywa pierwsze trafienie dopiero w 17. minucie, po czym po dwóch minutach po bramce Wultańskiego AM Meble doprowadza do remisu. Po stracie w środku pola Szymon Rudnik zdobywa bramkę na 2:1 do szatni - druga połowa zapowiada się bardzo dobrze. Początek drugiej połowy to pokaz braku skuteczności w wypadku obu drużyn. Na szczęście dla Skuszewa to ich zawodnicy się odblokowali i w 47. minucie na bezpieczny wynik 3:1 podnosi Bala. Minutę po tym trafieniu Bała notuje asystę do Patryka Borkowskiego, który ustala wynik spotkania na 4:1.

Pascal FC Widelec  – FC xD

Trzecie spotkanie w ramach ostatniej kolejki 7 edycji zmagań na wyszkowskim boisku to mecz Pascala z FC xD. FC xD dalej walczy z problemami kadrowymi, za to Pascal pojawił się z dwoma składami. Wystawiony skład xD na pożarcie w 5. minucie dość mocno zaskoczył, gdyż to właśnie oni otworzyli wynik spotkania. Zdecydowanie było to trafienie na otrzeźwienie dla zawodników Pascala, ponieważ po tej bramce bardzo mocno postawili na ofensywę i szybko nadrobili wynik z nawiązką - w 20. minucie Pascal prowadził już 4:1. Połowę kończymy wynikiem 5:1. Druga część spotkania to totalna dominacja Pascala. Worek się rozwiązał z bramkami i kończymy spotkanie wynikiem 13:2 - ten wynik mówi wszystko o przebiegu drugiej połowy spotkania. To właśnie w to spotkanie przesądziło o tym, kto zasiadł na tronie króla strzelców oraz króla asyst. Największą liczbę bramek w sezonie zanotował Łukasz Kowalczyk, a tytułem króla asyst musieli się podzielić Maciek Czabaj oraz Łukasz Damętko. Panowie z Pascala w tym spotkaniu pokazali swój kunszt strzelecki i walczyli równo do ostatniego gwizdka o tytuły.

RP Granit - FC Ultimatum Wyszków

Zmagania w tym sezonie kończymy spotkaniem RP Granit z FC Ultimatum Wyszków. Granit nie ma już szans na podium, a Ultimatum miało szansę jedynie na pierwsze punkty w sezonie. Obie drużyny wymieniały ciosy na bardzo równym poziomie i przy wyniku 1:1 RP Granit odskoczył drużynie Ultimatum dwoma bramkami za sprawą Salwina i Szabelskiego. Drużyny schodzą na przerwę z wynikiem 3:1. Na początku drugiej połowy Szymon Salwin zdobywa swoje trzecie trafienie w tym spotkaniu i RP Granit prowadzi 5:1. W 37. minucie Kamil Szulecki trafia do bramki Granitów na 5:2. Niestety mimo wielu starań Ultimatum nie było w stanie nawiązać równej rywalizacji z przeciwnikiem. W ogromnym gazie tego dnia był Szymon Salwin, który skutecznie ostrzeliwał bramkę Ultimatum. Ostatnie spotkanie tego sezonu zakończyliśmy wynikiem 9:4 dla drużyny RP Granit.

Czytany 369 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 listopad 2022 21:20