AKTUALNOŚCI

wtorek, 21 marzec 2023 20:55

Poukładajmy to na nowo! Wyróżniony

Napisał

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Informacje w amatorskiej piłce rozchodzą się bardzo szybko. Zarówno Wy jak i My jesteśmy zaskoczeni. Czy jakoś to skomentujemy? Oczywiście, że nie. Jesteśmy z Wami od 12 lat i chcemy dalej robić swoje... Dla naszej ligi jest to sytuacja w której mamy sporo chętnych do gry a miejsca nie za wiele. Poniżej kilka informacji które mają Was uspokoić i pozwolą nam na chwile odetchnąć po dzisiejszym zwariowanym dniu! 

Zgłoszenia

Dzisiaj wpłynęły do naszej ligi zgłoszenia od drużyn:

 1. Retro Squad
 2. AL - MAJ CAR MARKI 
 3. Magnatt
 4. Black Horses
 5. Oknotech Radzymin
 6. AutoSzyby
 7. Joga Bonito
 8. Netserwis Dobczyn 2
 9. Prefbud

Patrząc na ilość drużyn już które są w naszej lidze mamy:

 1. Polonez FC
 2. Wyższa Półka
 3. Orlik Zabrodzie
 4. Team4Fun
 5. Team Hangover
 6. Netservis Dobczyn
 7. WKS Ostrówek
 8. Offside
 9. Fanatycy
 10. Bear Team
 11. ZKS Lucynów
 12. AKS Elektro
 13. Iskra Jasienica
 14. FC Pepinos
 15. Amatorzy (nowa ekipa)
 16. Soward Wołomin (nowa ekipa)
 17. Amarena (reaktywacja!)

Czekamy na Naukę Jazdy u Sławka by potwierdzili udział. 

Jak to wszystko pogodzić?

Musicie uzbroić się w cierpliwość to raz. Ciężko jest napisać mądry plan w ciągu kilku godzin. Jednak od południa intensywnie, całym zespołem, nad tym pracujemy. Od kilku lat działamy tylko Tłuszcz- Wyszków. Mamy wszystko poukładane. Staramy się pilnować jakości jaką dajemy Wam w ramach udziału w lidze. Dodatkowym problemem jest fakt, że każda z nowych ekip prezentuje różny poziom gry. Wiemy że wsadzając ekipę np. AutoSzyb do trzeciej ligi może okazać się totalnym nieporozumieniem. Stąd chcemy zaproponować Wam taki podział który będzie sprawiedliwy. To wymaga rozmów i pewnych decyzji. Na obecną chwile widzimy, że musimy zrobić trzeci poziom rozgrywek. Trzeci poziom będzie dla amatorskich oraz nowych ekip których poziom sportowy jest dla nas pewną niewiadomą. 

Gdzie to zagrać?

Jedyne miejsce które przychodzi nam do głowy to Ostrówek. Jesteśmy w trakcie organizowania boiska i rezerwowania godzin na nim. Musicie sobie zdawać sprawę, że ten Orlik już może mieć rezerwacje na niedziele. To też trzeba teraz dostroić i ułożyć się z grupami które regularnie z tego obiektu korzystają. W Tłuszczu dla porównania obiekt rezerwujemy już na przełomie stycznia i lutego. W Wyszkowie podobnie. 

Terminarz

Na obecną chwile wiemy jedno – 2. kwietnia nie wystartuje cała liga z trzema poziomami. Realny scenariusz to taki gdzie wystartuje jedna liga i będzie to najwyższy poziom – czyli pierwszy! Być może ta liga będzie najliczniejsza bo patrząc na zespoły jakie mamy na pokładzie to nie chcemy ich wrzucać do niższych poziomów by się nie nudziły tam! 

Podział na boiska

To nie jest też proste. Chcemy by każdy miał wygodnie i blisko. Chcemy by każdy był zadowolony. Jednak z uwagi na tak obszerną ligę dogodzić wszystkim będzie niemożliwe. Ktoś skorzysta na naszych decyzjach a ktoś straci. Jak to w życiu… 

Zawodnicy w kilku drużynach

To kolejny problem jaki nas spotkał i który chcemy rozwiązać. Jest sytuacja taka, że mamy sporą liczbę zawodników którzy będą w dwóch różnych drużynach… Jest ich spora liczba. Niestety wiemy że to będzie powodowało problemy w ustawianiu terminarza. Ten sezon musimy przecierpieć i zezwolić na grę jednego zawodnika w dwóch drużynach ALE na różnych poziomach. Czyli Janek Kowalski gra w 1 lidze z X drużyną oraz w 3 lidze z Y drużyną. 

Jeszcze jedno…

Pamiętajcie proszę o jednym. Być może nie wszystko od razu zacznie hulać na 100%. Musicie wierzyć mi, że robimy wszystko by to zorganizować. Szukamy fotografów, koordynatorów do nowych boisk oraz rozpoczęliśmy rozmowy w sprawie zakupy drugiej kamery VEO by to wszystko pogodzić! A co najważniejsze! My też mamy swoje życie, rodziny i inne zajęcia. Chcemy to wszystko pogodzić i dać Wam to co każdy oczekuje. Pamiętajcie o tym! 

Działamy!

Czytany 1371 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 marzec 2023 21:05

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najnowsze

 

Sponsor strategiczny ligi

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS