Relacje z 5 kolejki - 1 Ligi Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

5 kolejkaFC Krusze 3: 10 All Stars Jasienica

Wczesna pora rozgrywania tego meczu miała wpływ na frekwencję w obu ekipach. Krusze bez choćby jednej zmiany, All Stars niewiele lepiej ( bodaj jeden zmiennik). Szczęśliwie nie było aż tak gorąco jak w późniejszych godzinach. Drużyna z Jasienicy udowadnia po raz kolejny swoją klasę. Przyjemnie się ogląda mecze w wykonaniu tej ekipy. Już w 5 min. na 1: 0 trafia Damian Minakowski. Minutę później jest 2: 0 po golu Tomka Sasina. W ósmej minucie, po ładnej klepce między trzema zawodnikami All Stars, formalności dopełnia Tomek Malczewski. W 13 min. Hubert Kosowski, z dużym spokojem lobuje nad bramkarzem Krusza i jest 4: 0. Cztery minuty później Jacek Markowski zdobywa pierwszą bramkę dla FC Krusze. Po kolejnych dwóch min. strzał samobójczy, daje drugie trafienie drużynie z Krusza. W 3 minucie po przerwie na 5: 2 trafia Tomek Sasin. Następna bramka to dzieło Marcina Pietraka w 30 minucie meczu. Siódmy gol dla Jasienicy pada minutę później a autorem był Damian Minakowski. W 37 min. Jacek Markowski pięknym uderzeniem daje drużynie z Krusza trzeci punkt. 42 min. Hubert Kosowski głową zdobywa ósmą bramkę dla All Stars. 9: 3, po kolejnym trafieniu Huberta Kosowskiego. Rezultat ustalił w ostatnich sekundach spotkania Tomek Malczewski. Bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie Jacek Markowski z Krusza. Cała ekipa All Stars zagrała, jak zwykle efektownie, nie mniej jednak wyróżniłbym Tomka Malczewskiego, strzelca dwóch bramek i najlepszego asystenta w swojej ekipie (4 asysty).

Bad Boys Ostrówek 1: 5 ABRILUX

Technologie do pralni i kuchni Drugie starcie 5 kolejki. W drużynie Bad Boys krótka ławka rezerwowych, ponadto brak podstawowego bramkarza. Abrilux niemal w komplecie. Miało to wpływ na przebieg wydarzeń. Mimo ambitnej postawy ekipa z Ostrówka nie zdołała zagrozić rywalom. Pierwszą bramkę zdobył Radek Salwin z rzutu karnego, w 7 minucie. Na 2: 0 podwyższył Jacek Witek w 17 minucie spotkania. W pierwszej części żadnej z drużyn już nie udało się zmienić wyniku. Kolejny gol padł w 27 min. Było to trafienie na 3: 0 dla Abrilux a autorem był Michał Polak. Osiem minut później Paweł Szczapa sprytną podcinką, nad leżącym bramkarzem oponentów zdobywa pierwszą ( jak się okazało jedyną) bramkę dla Bad Boys. Po upływie 120 sekund Robert Tulwin trafia na 4: 1. Rezultat ustalił w 44 minucie Jacek Witek, który wykończył akcję zainicjowaną przez Michała Polaka.

Play 4 Fun 6: 3 MediaTRY

Przez długie minuty, żadnej z drużyn nie udawało się umieścić piłki w siatce. Mecz nie był porywającym widowiskiem. Dużo podań w środku pola, od czasu do czasu tylko akcje podbramkowe, jednak bez efektów. Dopiero w 13 minucie pierwszy gol tej rywalizacji. Rafał Matwiejczyk trafia na 1: 0 dla Play4Fun. Dwie min. później Arek Duda doprowadza do wyrównania. 18 min. 2: 1 dla P4F, po strzale Łukasza Wydryszka. Na przerwę zawodnicy schodzą przy wyniku 2: 2, bowiem chwilę przed gwizdkiem ponownie Arek Duda zdobywa bramkę dla MediaTRY. 29 min. Wojtek Szczęśnik trafia na 3: 2 a 60 sekund później Łukasz Wydryszek na 4: 2 dla Play. W 34 min. trzecią bramkę dla MediaTRY zdobywa Krzysiek Delegacz. Ostatnie dwa gole tej rywalizacji, były dziełem zawodników z Lucynowa. W 41 min. Łukasz Wydryszek a w 45 min. Wojtek Szczęśnik. Zasłużone zwycięstwo "niebiesko czarnych".

Victoria Ostrówek 4: 2 Znajomi Sędziego

Ciekawy mecz. Obie drużyny postawiły na żywiołowość. Mimo coraz większego upału, gra była prowadzona w szybkim tempie. Niezawodny Karol Seżeń w 7 minucie strzela po raz pierwszy dla Victorii. W 11 min. do remisu doprowadza Mateusz Jędrusik. Na następną bramkę czekaliśmy do 18 min. Zdobył ją oczywiście Karol Seżeń. Tego dnia, bramki dla Victorii strzelał tylko On. Dokonał tego jeszcze dwukrotnie, w 41 i 44 minucie spotkania, poprawiając tym samym swój spory bilans zdobytych bramek. Gratulacje! Ostatnie trafienie w tym spotkaniu zaliczył Piotrek Ksion, zmniejszając nieco rozmiary porażki. Na uwagę zasługuje postawa w bramce obu goalkeeperów. Zarówno Łukasz Pawełas jak i jego vis a vis Patryk Gudulewicz pokazali dobrą dyspozycję.

Balcerak Skład 9: 5 GS Zabrodzie

Tak na dobrą sprawę był to pojedynek między Balcerak Skład a Pawłem Głuszkiem. Nich więc nikogo nie zdziwi kolejna nominacja dla niego do Top 6. Koledzy z drużyny pomagali jak mogli, lecz ciężar gry spoczywa na nim właśnie. W 10 min. Robert Przybysz strzela po raz pierwszy dla BSK. Zdobył w całym spotkaniu łącznie cztery gole ( kolejne padły w 28, 29 i 37 minucie). W 15 minucie było 2: 0 po golu Tomka Balceraka. Na 3: 0 podwyższył Mateusz Królikowski w 18 min. W 24 minucie, bezpośrednio z rzutu wolnego, Paweł Głuszek trafia po raz pierwszy dla Zabrodzia. Wszystkie pięć goli dla GS-u były autorstwa Pawła( pozostałe zdobył w 45, 47, 48 i 49 min). Kolejne gole dla Balcerak Skład strzelali Mateusz Królikowski - 2 ( 35 i 46 minucie. ) i Dominik Balcerak w 39 minucie meczu. Zapowiadało się na wysokie zwycięstwo BSK. Sytuacja trochę się zmieniła gdy za czerwoną kartkę, boisko musiał opuścić bramkarz Balcerak Skład. Od tego momentu GS Zabrodzie nieco podgoniło rezultat, Za sprawą Pawła Głuszka.

Wołomin Słoneczna vs FC TU-TU

W związku z wydarzeniami z tego spotkania (kontrowersje związane z grą ekipy z Wołomina w osłabieniu), mecz ten zostanie powtórzony w dogodnym dla obu drużyn terminie. Okazało się że w regulaminie jest zapis traktujący taką sytuację jaka miała miejsce, w sposób inny od tego jaki został zastosowany. Za zaistniałą sytuację wszystkich bardzo przepraszam, posypuję głowę popiołem i obiecuję że podobne sytuacje już nie będą miały miejsca. MEA CULPA !

Ekipie "Tutków" dziękuję za wyrozumiałość, a Wołomin Słoneczna raz jeszcze przepraszamy.

Czytany 1763 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2013 20:13