Reprezentacja LB

wtorek, 03 sierpień 2021 10:30

Wysoka przegrana z Wichrem Wyróżniony

Napisał

Wczoraj 02.08.2021 o godzinie 20:30 zmierzyliśmy się w drugim sparingu z ekipą z Kobyłki.  Srogą lekcję futbolu przyszło nam przyjąć od naszych kolegów z najstarszej grupy drużyny Wicher Kobyłka, choć w jej kadrze nie tylko oldboje się znaleźli. Do spotkania przystąpiliśmy pełni wiary we własne możliwości. Wprawdzie pierwsze spotkanie sparingowe w Jadowie na remis ale gra napawa optymizmem. Nie inaczej było i wczoraj. Na boisku wyglądamy naprawdę bardzo dobrze. Brakuje nam tego co zdobywa się latami czyli doświadczenia. Najważniejsze, że była znowu świetna zabawa!

Mecz z Wichrem zagraliśmy w systemie 3 x 30 min. W bramce naszej dzisiaj stanął Mateusz Ołdak, który w ostatnim sparingu z Koroną doznał po kilku minutach kontuzji i musiał odpuścić. Dziś zagrał 60 minut. Dalej w linii obrony zagrali Kamil Roguski, Jakub Zbrzeźniak oraz Piotrek Burasiewicz. W pomocy wybiegli: Daniel Kania, Konrad Kupiec, Czarek Jakóbowski, Jacek Markowski oraz Kuba Myślibiorski. Na szpicy swoich sił próbowali Mateusz Przybysz oraz Damian Wawryło. Na ławce zasiedli: Dawid Tlaga (bramkarz); Bartosz Szczęsny, Paweł Ołów, Michał Chaciński, Przemek Bielski, Karol Malinowski oraz gościnie Wiktor Gajewski.

Podobnie jak w meczu z Koroną, nasi zawodnicy dość długo wchodzili w spotkanie mimo świetnej rozgrzewki. Widać, że przejście z małego boiska na duży obiekt nie jest bułką z masłemcool. Tu potrzeba czasu a my go nie mamy… jeśli chodzi o zgranie to jak na drugie spotkanie w składzie gdzie ok 80% ludzi widziała się drugi raz – nie jest źle. Bardzo fajnie wychodzi gra na małej przestrzeni boiska. Mamy problem z przesuwaniem akcji do przodu oraz z wykończeniem akcji bramkowych. Co prawda zdobyliśmy kilka bramek ale ze spalonego co również dla nas jest nowością. Co ważniejsze rywal nas nie oszczędzał. Dość ostro grając pod swoją bramką. Mieliśmy kilka fauli w okolicach bramki Wichru. Bezpośrednich strzałów próbowali Kania, Markowski oraz Zbrzeźniak. Rywal choć był pod grą i oddał nam piłkę to świetnie się ustawiał i był praktycznie perfekcyjny pod nasza bramką. W tym meczu mieliśmy znowu problem z stałymi fragmentami gry przeciwnika. Dwie bramki padły po rzutach rożnych. Dość sporo problemów również przysporzyła nam sztuczna murawa. O tej godzinie nabrała bardzo dużego poślizgu i bez butów typu lanki ani rusz.

Nagranie z meczu:

 

Mecz do analizy na profilu LB w Veo

UWAGA! 

Zapraszamy wszystkie drużyny do turnieju o tysiąc złotych w dniach 4-5 września 2021 w Tłuszczu! Szczegóły po wejściu na stronę: ligabobra.pl/cup21

 

Czytany 2399 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 lipiec 2022 17:27

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najnowsze

 

Sponsor strategiczny ligi

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS