Terminarz

Terminarz 1 Edycja

Inauguracja Kolejka 1 (03/04/2011)
Niedziela
09:00 PSB MAR-ZET - BOMBA 7 : 7 (3:3)
10:00 Balcerak Skład - Siatkarze 6 : 3 (2:0)
11:00 RW TEAM - FC Krusze 3 : 18 (1:11)
12:00 Wolni Strzelcy - FC TU-TU 2 : 6 (1:3)
13:00 GS ZABRODZIE - MediaTRY 2 : 6 (1:5)
14:00 TWWD United - Znajomi Sędziego 4 : 17 (1:4)

Kolejka 2 (10/04/2011)
Niedziela
09:00 MediaTRY - Znajomi Sędziego 5 : 0 (2:0)
10:00 Wolni Strzelcy - GS ZABRODZIE 7 : 5 (3:1)
11:00 FC TU-TU - TWWD United 0 : 1 (0:0)
12:00 BOMBA - Siatkarze 4 : 7 (2:2)
13:00 Balcerak Skład - RW TEAM 9 : 1 (4:0)
14:00 FC Krusze - PSB MAR-ZET 1 : 8 (0:2)

Kolejka 3 (17/04/2011)
Niedziela
09:00 FC Krusze – Siatkarze 4 : 3 (2:1)
10:00 TWWD United - GS ZABRODZIE 4 : 6 (1:0)
11:00 Balcerak Skład - BOMBA 15 : 3 (10:0)
12:00 PSB MAR-ZET - RW TEAM 11 : 4 (5:0)
13:00 FC TU-TU - Znajomi Sedziego 1 : 2 (1:2)
14:00 Wolni Strzelcy – MediaTRY 6 : 0 (2:0)

Kolejka 4 (08/05/2011)
Niedziela
09:00 Znajomi Sędziego - GS ZABRODZIE 7 : 6 (4:4)
10:00 FC TU-TU - MediaTRY 6 : 2 (3:1)
11:00 RW TEAM - BOMBA 0 : 5 (:) (walkower)
12:00 PSB MAR-ZET - Siatkarze 10 : 2 (4:1)
13:00 Wolni Strzelcy - TWWD United 10 : 1 (2:0)
14:00 Balcerak Skład - FC Krusze 9 : 3 (3:1)

Kolejka 5 (15/05/2011)
Niedziela
09:00 TWWD United – MediaTRY 2 : 9 (1:2)
10:00 BOMBA - FC Krusze 0 : 5 (0:5)
11:00 Wolni Strzelcy - Znajomi Sędziego 3 : 1 (0:0)
12:00 Balcerak Skład - PSB MAR-ZET 1 : 2 (0:0)
13:00 RW TEA M – Siatkarze 0 : 5 (0:5) (walkower)
14:00 FC TU-TU - GS ZABRODZIE 3 : 1 (0:0)

Kolejka 6 (22/05/2011)
Niedziela
09:00 FC TU-TU - RW TEAM 5 : 0 (:) (walkower)
10:00 Znajomi Sędziego - BOMBA 5 : 0 (:) (walkower)
11:00 TWWD United - PSB MAR-ZET 1 : 5 (1:2)
12:00 MediaTRY - Balcerak Skład 2 : 7 (0:4)
13:00 Siatkarze - GS ZABRODZIE 7 : 5 (5:3)
14:00 Wolni Strzelcy - FC Krusze 9 : 5 (5:4)                         

Kolejka 7 (29/05/2011)
Niedziela
09:00 Znajomi Sędziego – Siatkarze 4 : 7 (3:1)
10:00 MediaTRY – BOMBA 16 : 4 (10:2)
11:00 Wolni Strzelcy - PSB MAR-ZET 3 : 5 (2:1)
12:00 FC TU-TU - FC Krusze 3 : 5 (1:2)
13:00 Balcerak Skład - GS ZABRODZIE 11 : 5 (5:0)
14:00 TWWD United - RW TEAM 5 : 0 (:) (walkower)

Kolejka 8 (05/06/2011)
Niedziela
09:00 Siatkarze - Wolni Strzelcy 1 : 4 (1:1)
10:00 Balcerak Skład - Znajomi Sędziego 3 : 1 (1:1)
11:00 FC TU-TU - BOMBA 10 : 1 (2:1)
12:00 MediaTRY - PSB MAR-ZET 6 : 5 (4:2)
13:00 TWWD United - FC Krusze 4 : 9 (0:2)
14:00 GS ZABRODZIE - RW TEAM 5 : 0 (:) (walkower)

Kolejka 9 (12/06/2011)
Niedziela
09:00 FC TU-TU - PSB MAR-ZET  0 : 5 (0:2)
10:00 TWWD United - Balcerak Skład 2  : 10 (0:7)
11:00 Siatkarze - MediaTRY 4 : 7 (2:2)
12:00 Wolni Strzelcy – BOMBA 11 : 1 (5:0)
13:00 GS ZABRODZIE - FC Krusze 6 : 4 (3:2)
14:00 Znajomi Sędziego - RW TEAM 5 : 0 (:) (walkower)

Kolejka 10 (19/06/2011)
Niedziela
09:00 Siatkarze - FC TU-TU 3 : 7 (2:4) (mecz rozegrany awansem za 11 kolejkę)
10:00 Znajomi Sędziego - PSB MAR-ZET 2 : 6 (2:1)
11:00 GS ZABRODZIE – BOMBA 11 : 3 (3:2)
12:00 MediaTRY - FC Krusze 3 : 3 (2:2)
13:00 Siatkarze - TWWD United 8 : 3 (2:3)
14:00 Balcerak Skład - FC TU-TU 6 : 0 (1:0)
14:00 Wolni Strzelcy - RW TEAM 5 : 0 (:) (walkower)

Kolejka 11 (26/06/2011)
Niedziela
09:00 PSB MAR-ZET - GS ZABRODZIE 3 : 2 (1:0)
10:00 FC Krusze - Znajomi Sędziego 2 : 4 (1:9)
11:00 TWWD United – BOMBA 0 : 0 (:) (walkower)
12:00 Wolni Strzelcy - Balcerak Skład 4 : 5 (3:4)
13:00 MediaTRY - RW TEAM 5 : 0 (:) (walkower)

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj