Terminarz

Terminarz: wszystkie zespoły | 1 Liga 20 Edycja

';
KOL Data Czas Gospodarze   Wynik   Goście Raport meczowy
1 24.04.2022 14:00 h Orlik Zabrodzie 4 - 7(1 - 3)(3 - 4) Puchate Wilki Rap. meczowy
1 24.04.2022 15:00 h Klimag 11 - 2(5 - 0)(6 - 2) WKS Ostrówek Rap. meczowy
1 24.04.2022 16:00 h Santoryn Nowinki 6 - 4(4 - 3)(2 - 1) Team Hangover Rap. meczowy
1 24.04.2022 17:00 h FC Wuhan 12 - 3(6 - 1)(6 - 2) Nadbużanka Słopsk Rap. meczowy
1 24.04.2022 18:00 h Polonez FC 4 - 9(2 - 2)(2 - 7) Wyższa Półka Rap. meczowy
2 10.04.2022 09:00 h Team Hangover 2 - 4(1 - 2)(1 - 2) Orlik Zabrodzie Rap. meczowy
2 10.04.2022 10:00 h Puchate Wilki 7 - 2(2 - 2)(5 - 0) Polonez FC Rap. meczowy
2 10.04.2022 11:00 h Wyższa Półka 7 - 1(4 - 0)(3 - 1) Klimag Rap. meczowy
2 10.04.2022 12:00 h Nadbużanka Słopsk 3 - 3(1 - 1)(2 - 2) Santoryn Nowinki Rap. meczowy
2 10.04.2022 13:00 h WKS Ostrówek 3 - 5(1 - 0)(2 - 5) FC Wuhan Rap. meczowy
3 08.05.2022 14:00 h Nadbużanka Słopsk 7 - 5(3 - 1)(4 - 4) Polonez FC Rap. meczowy
3 08.05.2022 15:00 h WKS Ostrówek 3 - 6(2 - 4)(1 - 2) Team Hangover Rap. meczowy
3 08.05.2022 16:00 h Wyższa Półka 9 - 4(5 - 1)(4 - 3) Puchate Wilki Rap. meczowy
3 08.05.2022 17:00 h FC Wuhan 7 - 0(3 - 0)(4 - 0) Santoryn Nowinki Rap. meczowy
3 08.05.2022 18:00 h Klimag 2 - 4(2 - 0)(0 - 4) Orlik Zabrodzie Rap. meczowy
4 15.05.2022 09:00 h Polonez FC 8 - 1(5 - 1)(3 - 0) Santoryn Nowinki Rap. meczowy
4 15.05.2022 10:00 h Orlik Zabrodzie 7 - 2(2 - 2)(5 - 0) FC Wuhan Rap. meczowy
4 15.05.2022 11:00 h Team Hangover 0 - 8(0 - 1)(0 - 7) Wyższa Półka Rap. meczowy
4 15.05.2022 12:00 h Puchate Wilki 9 - 2(6 - 1)(3 - 1) Klimag Rap. meczowy
4 15.05.2022 13:00 h Nadbużanka Słopsk 5 - 2(3 - 2)(2 - 0) WKS Ostrówek Rap. meczowy
5 22.05.2022 14:00 h FC Wuhan 0 - 5 Puchate Wilki Rap. meczowy
5 22.05.2022 15:00 h Klimag 0 - 5 Team Hangover Rap. meczowy
5 22.05.2022 16:00 h Wyższa Półka 2 - 11(0 - 4)(2 - 7) Nadbużanka Słopsk Rap. meczowy
5 22.05.2022 17:00 h Santoryn Nowinki 1 - 3(0 - 2)(1 - 1) Orlik Zabrodzie Rap. meczowy
5 22.05.2022 18:00 h WKS Ostrówek 1 - 12(0 - 1)(1 - 11) Polonez FC Rap. meczowy
6 29.05.2022 09:00 h WKS Ostrówek 3 - 10(2 - 4)(1 - 6) Wyższa Półka Rap. meczowy
6 29.05.2022 10:00 h Nadbużanka Słopsk 7 - 3(3 - 3)(4 - 0) Klimag Rap. meczowy
6 29.05.2022 11:00 h Puchate Wilki 5 - 1(2 - 0)(3 - 1) Santoryn Nowinki Rap. meczowy
6 29.05.2022 12:00 h Polonez FC 2 - 4(1 - 3)(1 - 1) Orlik Zabrodzie Rap. meczowy
6 29.05.2022 13:00 h Team Hangover 5 - 3(2 - 2)(3 - 1) FC Wuhan Rap. meczowy
7 05.06.2022 15:15 h FC Wuhan 4 - 10(2 - 3)(2 - 7) Wyższa Półka Rap. meczowy
7 05.06.2022 16:15 h Santoryn Nowinki 6 - 5(1 - 2)(5 - 3) WKS Ostrówek Rap. meczowy
7 05.06.2022 17:15 h Polonez FC 7 - 6(4 - 4)(3 - 2) Klimag Rap. meczowy
7 05.06.2022 18:15 h Puchate Wilki 3 - 2(1 - 0)(2 - 2) Team Hangover Rap. meczowy
7 05.06.2022 19:15 h Orlik Zabrodzie 3 - 4(1 - 0)(2 - 4) Nadbużanka Słopsk Rap. meczowy
8 12.06.2022 09:00 h Puchate Wilki 11 - 3(2 - 2)(9 - 1) WKS Ostrówek Rap. meczowy
8 12.06.2022 10:00 h Polonez FC 9 - 1(4 - 1)(5 - 0) FC Wuhan Rap. meczowy
8 12.06.2022 11:00 h Team Hangover 4 - 11(2 - 6)(2 - 5) Nadbużanka Słopsk Rap. meczowy
8 12.06.2022 12:00 h Santoryn Nowinki 5 - 0 Klimag Rap. meczowy
8 12.06.2022 13:00 h Orlik Zabrodzie 4 - 3(0 - 2)(4 - 1) Wyższa Półka Rap. meczowy
9 19.06.2022 14:00 h Klimag 0 - 5 FC Wuhan Rap. meczowy
9 19.06.2022 15:00 h Team Hangover 10 - 3(3 - 0)(7 - 3) Polonez FC Rap. meczowy
9 19.06.2022 16:00 h Wyższa Półka 11 - 4(4 - 2)(7 - 2) Santoryn Nowinki Rap. meczowy
9 19.06.2022 17:00 h WKS Ostrówek 4 - 2(1 - 1)(3 - 1) Orlik Zabrodzie Rap. meczowy
9 19.06.2022 18:00 h Nadbużanka Słopsk 5 - 2(3 - 1)(2 - 1) Puchate Wilki Rap. meczowy

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS