Terminarz

Terminarz: wszystkie zespoły | 2 Liga 15 Edycja

';
  KOL Data Czas Gospodarze   Wynik   Goście
events.png 1 31.03.2019 09:00 h OSAS 9 - 1::(2 - 1 | 7 - 0)" >9 - 1 Iskra Jasienica
events.png 1 31.03.2019 10:00 h Bad Boys Ostrówek 6 - 6::(3 - 4 | 3 - 2)" >6 - 6 Trzecia Fala
events.png 1 31.03.2019 11:00 h Show Team 9 - 6::(2 - 4 | 7 - 2)" >9 - 6 Multi System Os.Blotna Wołomin
events.png 1 31.03.2019 12:00 h Orlik Zabrodzie 5 - 1::(0 - 1 | 5 - 0)" >5 - 1 The Naturat
events.png 1 31.03.2019 13:00 h FC Ultimatum Wyszków 3 - 0::(1 - 0 | 2 - 0)" >3 - 0 Krzywica
events.png 2 07.04.2019 09:00 h Trzecia Fala 4 - 3::(2 - 1 | 2 - 2)" >4 - 3 Show Team
events.png 2 07.04.2019 10:00 h StoGramFC 5 - 6::(3 - 3 | 2 - 3)" >5 - 6 OSAS
events.png 2 07.04.2019 11:00 h Multi System Os.Blotna Wołomin 4 - 5::(2 - 3 | 2 - 3)" >4 - 5 Orlik Zabrodzie
events.png 2 07.04.2019 12:00 h The Naturat 1 - 8::(0 - 5 | 1 - 3)" >1 - 8 FC Ultimatum Wyszków
events.png 2 07.04.2019 13:00 h Iskra Jasienica 1 - 5::(0 - 3 | 1 - 2)" >1 - 5 Bad Boys Ostrówek
events.png 3 14.04.2019 09:00 h FC Ultimatum Wyszków 4 - 4::(3 - 1 | 1 - 3)" >4 - 4 Multi System Os.Blotna Wołomin
events.png 3 14.04.2019 10:00 h Orlik Zabrodzie 3 - 0::(0 - 0 | 3 - 0)" >3 - 0 Trzecia Fala
events.png 3 14.04.2019 11:00 h Krzywica 7 - 4::(5 - 0 | 2 - 4)" >7 - 4 The Naturat
events.png 3 14.04.2019 12:00 h Show Team 7 - 3::(5 - 2 | 2 - 1)" >7 - 3 Iskra Jasienica
events.png 3 14.04.2019 13:00 h Bad Boys Ostrówek 4 - 4::(3 - 1 | 1 - 3)" >4 - 4 StoGramFC
4 28.04.2019 09:00 h The Naturat 0 - 5 Multi System Os.Blotna Wołomin
events.png 4 28.04.2019 10:00 h FC Ultimatum Wyszków 8 - 2::(3 - 1 | 5 - 1)" >8 - 2 Iskra Jasienica
events.png 4 28.04.2019 11:00 h Krzywica 4 - 2::(4 - 0 | 0 - 2)" >4 - 2 Trzecia Fala
events.png 4 28.04.2019 12:00 h Orlik Zabrodzie 6 - 0::(2 - 0 | 4 - 0)" >6 - 0 StoGramFC
events.png 4 28.04.2019 13:00 h Show Team 10 - 3::(7 - 1 | 3 - 2)" >10 - 3 OSAS
events.png 5 12.05.2019 09:00 h Bad Boys Ostrówek 8 - 0::(5 - 0 | 3 - 0)" >8 - 0 Show Team
events.png 5 12.05.2019 10:00 h OSAS 3 - 7::(0 - 2 | 3 - 5)" >3 - 7 Orlik Zabrodzie
events.png 5 12.05.2019 11:00 h Iskra Jasienica 1 - 7::(0 - 3 | 1 - 4)" >1 - 7 Krzywica
events.png 5 12.05.2019 12:00 h StoGramFC 3 - 4::(2 - 1 | 1 - 3)" >3 - 4 FC Ultimatum Wyszków
events.png 5 12.05.2019 13:00 h Trzecia Fala 6 - 7::(2 - 3 | 4 - 4)" >6 - 7 The Naturat
events.png 6 18.05.2019 12:00 h The Naturat 2 - 6::(2 - 1 | 0 - 5)" >2 - 6 Show Team
events.png 6 18.05.2019 13:00 h Iskra Jasienica 3 - 17::(0 - 7 | 3 - 10)" >3 - 17 StoGramFC
events.png 6 18.05.2019 14:00 h Krzywica 3 - 6::(3 - 2 | 3 - 4)" >3 - 6 Orlik Zabrodzie
events.png 6 18.05.2019 15:00 h Multi System Os.Blotna Wołomin 3 - 5::(1 - 1 | 2 - 4)" >3 - 5 Bad Boys Ostrówek
events.png 6 18.05.2019 16:00 h Trzecia Fala 6 - 3 OSAS
events.png 7 19.05.2019 09:00 h Multi System Os.Blotna Wołomin 6 - 3::(4 - 2 | 2 - 1)" >6 - 3 Trzecia Fala
events.png 7 19.05.2019 10:00 h Orlik Zabrodzie 1 - 1::(0 - 0 | 1 - 1)" >1 - 1 Bad Boys Ostrówek
events.png 7 19.05.2019 11:00 h FC Ultimatum Wyszków 11 - 3::(7 - 1 | 4 - 2)" >11 - 3 OSAS
events.png 7 19.05.2019 12:00 h The Naturat 0 - 2::(0 - 1 | 0 - 1)" >0 - 2 Iskra Jasienica
events.png 7 19.05.2019 13:00 h Krzywica 8 - 0::(2 - 0 | 6 - 0)" >8 - 0 StoGramFC
events.png 8 26.05.2019 09:00 h Bad Boys Ostrówek 6 - 0::(3 - 0 | 3 - 0)" >6 - 0 FC Ultimatum Wyszków
events.png 8 26.05.2019 10:00 h StoGramFC 4 - 7::(1 - 4 | 3 - 3)" >4 - 7 The Naturat
events.png 8 26.05.2019 11:00 h Iskra Jasienica 6 - 9::(6 - 3 | 0 - 6)" >6 - 9 Multi System Os.Blotna Wołomin
events.png 8 26.05.2019 12:00 h Show Team 1 - 7::(0 - 3 | 1 - 4)" >1 - 7 Orlik Zabrodzie
events.png 8 26.05.2019 13:00 h OSAS 5 - 10::(1 - 5 | 4 - 5)" >5 - 10 Krzywica
events.png 9 01.06.2019 14:00 h StoGramFC 10 - 6::(6 - 3 | 4 - 3)" >10 - 6 Show Team
9 01.06.2019 15:00 h OSAS 0 - 5 Bad Boys Ostrówek
events.png 9 01.06.2019 16:00 h Multi System Os.Blotna Wołomin 3 - 1::(0 - 1 | 3 - 0)" >3 - 1 Krzywica
9 01.06.2019 17:00 h Iskra Jasienica 0 - 5 Orlik Zabrodzie
events.png 9 01.06.2019 18:00 h Trzecia Fala 9 - 7::(4 - 2 | 5 - 5)" >9 - 7 FC Ultimatum Wyszków
events.png 10 02.06.2019 09:00 h FC Ultimatum Wyszków 6 - 4::(3 - 1 | 3 - 3)" >6 - 4 Show Team
events.png 10 02.06.2019 10:00 h Krzywica 3 - 9::(2 - 3 | 1 - 6)" >3 - 9 Bad Boys Ostrówek
10 02.06.2019 11:00 h Trzecia Fala 5 - 0 Iskra Jasienica
events.png 10 02.06.2019 12:00 h Multi System Os.Blotna Wołomin 7 - 2::(4 - 0 | 3 - 2)" >7 - 2 StoGramFC
events.png 10 02.06.2019 13:00 h The Naturat 7 - 7::(4 - 5 | 3 - 2)" >7 - 7 OSAS
events.png 11 09.06.2019 09:00 h Bad Boys Ostrówek 5 - 2::(1 - 2 | 4 - 0)" >5 - 2 The Naturat
events.png 11 09.06.2019 10:00 h Show Team 1 - 4::(0 - 3 | 1 - 1)" >1 - 4 Krzywica
events.png 11 09.06.2019 11:00 h OSAS 6 - 17::(0 - 8 | 6 - 9)" >6 - 17 Multi System Os.Blotna Wołomin
events.png 11 09.06.2019 12:00 h Orlik Zabrodzie 2 - 2::(1 - 0 | 1 - 2)" >2 - 2 FC Ultimatum Wyszków
events.png 11 09.06.2019 13:00 h StoGramFC 4 - 11::(2 - 5 | 2 - 6)" >4 - 11 Trzecia Fala
 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj