Terminarz

Terminarz: wszystkie zespoły | 1 Liga 11 Edycja

';
  KOL Data Czas Gospodarze   Wynik   Goście
events.png 1 26.03.2017 10:00 h Auto Szkoła Rak 3 - 5 Wyszków FC
events.png 1 26.03.2017 11:00 h Chłopaki do wzięcia 3 - 0 Rządza Kraszew
events.png 1 26.03.2017 12:00 h Hydro-Styl 6 - 3 Klimag
events.png 1 26.03.2017 13:00 h Balcerak Skład 4 - 7 Sami Swoi
events.png 1 26.03.2017 14:00 h Pref-Bud Tulewo 2 - 4 Wyższa Półka
events.png 1 26.03.2017 15:00 h FC Klonowe Liście 10 - 2 Wołomin Słoneczna
events.png 2 02.04.2017 10:00 h Hydro-Styl 2 - 1 Sami Swoi
events.png 2 02.04.2017 11:00 h Klimag 5 - 3 Rządza Kraszew
events.png 2 02.04.2017 12:00 h Auto Szkoła Rak 5 - 8 Wyższa Półka
events.png 2 02.04.2017 13:00 h Chłopaki do wzięcia 2 - 7 Wyszków FC
events.png 2 02.04.2017 14:00 h Balcerak Skład 3 - 3 Wołomin Słoneczna
events.png 2 02.04.2017 15:00 h Pref-Bud Tulewo 4 - 3 FC Klonowe Liście
events.png 3 09.04.2017 10:00 h Pref-Bud Tulewo 5 - 3 Hydro-Styl
events.png 3 09.04.2017 11:00 h Rządza Kraszew 2 - 4 Balcerak Skład
events.png 3 09.04.2017 12:00 h Sami Swoi 7 - 4 Auto Szkoła Rak
events.png 3 09.04.2017 13:00 h Klimag 3 - 7 Chłopaki do wzięcia
events.png 3 09.04.2017 14:00 h Wołomin Słoneczna 3 - 9 Wyższa Półka
events.png 3 09.04.2017 15:00 h Wyszków FC 2 - 7 FC Klonowe Liście
events.png 4 23.04.2017 10:00 h FC Klonowe Liście 6 - 4 Chłopaki do wzięcia
events.png 4 23.04.2017 11:00 h Wyszków FC 13 - 3 Rządza Kraszew
events.png 4 23.04.2017 12:00 h Sami Swoi 2 - 3 Pref-Bud Tulewo
events.png 4 23.04.2017 13:00 h Auto Szkoła Rak 3 - 4 Balcerak Skład
events.png 4 23.04.2017 14:00 h Wyższa Półka 0 - 2 Hydro-Styl
events.png 4 23.04.2017 15:00 h Wołomin Słoneczna 9 - 5 Klimag
events.png 5 30.04.2017 10:00 h Sami Swoi 3 - 6 Wyszków FC
events.png 5 30.04.2017 11:00 h Rządza Kraszew 3 - 15 Wołomin Słoneczna
events.png 5 30.04.2017 12:00 h Chłopaki do wzięcia 7 - 0 Auto Szkoła Rak
events.png 5 30.04.2017 13:00 h Pref-Bud Tulewo 11 - 2 Balcerak Skład
events.png 5 30.04.2017 14:00 h Klimag 1 - 5 Wyższa Półka
events.png 5 30.04.2017 15:00 h Hydro-Styl 1 - 5 FC Klonowe Liście
events.png 6 07.05.2017 10:00 h Wyższa Półka 10 - 4 Rządza Kraszew
events.png 6 07.05.2017 11:00 h Wołomin Słoneczna 2 - 10 Sami Swoi
events.png 6 07.05.2017 12:00 h Wyszków FC 6 - 1 Pref-Bud Tulewo
events.png 6 07.05.2017 13:00 h Balcerak Skład 1 - 2 Chłopaki do wzięcia
events.png 6 07.05.2017 14:00 h Auto Szkoła Rak 1 - 7 Hydro-Styl
events.png 6 07.05.2017 15:00 h FC Klonowe Liście 14 - 3 Klimag
events.png 7 14.05.2017 10:00 h Hydro-Styl 3 - 8 Balcerak Skład
events.png 7 14.05.2017 11:00 h Wyszków FC 9 - 2 Wołomin Słoneczna
events.png 7 14.05.2017 12:00 h Pref-Bud Tulewo 0 - 2 Chłopaki do wzięcia
events.png 7 14.05.2017 13:00 h Klimag 11 - 5 Auto Szkoła Rak
events.png 7 14.05.2017 14:00 h Rządza Kraszew 2 - 6 FC Klonowe Liście
events.png 7 14.05.2017 15:00 h Sami Swoi 0 - 4 Wyższa Półka
events.png 8 21.05.2017 10:00 h Auto Szkoła Rak 4 - 3 Rządza Kraszew
8 21.05.2017 11:00 h Balcerak Skład 5 - 0 Klimag
events.png 8 21.05.2017 12:00 h Chłopaki do wzięcia 7 - 0 Hydro-Styl
events.png 8 21.05.2017 13:00 h FC Klonowe Liście 8 - 0 Sami Swoi
events.png 8 21.05.2017 14:00 h Wołomin Słoneczna 3 - 11 Pref-Bud Tulewo
events.png 8 21.05.2017 15:00 h Wyższa Półka 4 - 1 Wyszków FC
events.png 9 28.05.2017 10:00 h Balcerak Skład 2 - 5 FC Klonowe Liście
events.png 9 28.05.2017 11:00 h Klimag 4 - 18 Wyszków FC
events.png 9 28.05.2017 12:00 h Chłopaki do wzięcia 3 - 2 Wyższa Półka
events.png 9 28.05.2017 13:00 h Hydro-Styl 4 - 5 Wołomin Słoneczna
events.png 9 28.05.2017 14:00 h Pref-Bud Tulewo 14 - 1 Auto Szkoła Rak
events.png 9 28.05.2017 15:00 h Rządza Kraszew 3 - 7 Sami Swoi
events.png 10 04.06.2017 10:00 h Sami Swoi 4 - 5 Klimag
10 04.06.2017 11:00 h FC Klonowe Liście 5 - 0 Auto Szkoła Rak
events.png 10 04.06.2017 12:00 h Rządza Kraszew 1 - 13 Pref-Bud Tulewo
events.png 10 04.06.2017 13:00 h Wołomin Słoneczna 1 - 6 Chłopaki do wzięcia
events.png 10 04.06.2017 14:00 h Wyszków FC 8 - 5 Hydro-Styl
events.png 10 04.06.2017 15:00 h Wyższa Półka 4 - 6 Balcerak Skład
events.png 11 11.06.2017 14:00 h Sami Swoi 1 - 5 Chłopaki do wzięcia
events.png 11 11.06.2017 16:00 h Wołomin Słoneczna 7 - 6 Auto Szkoła Rak
events.png 11 11.06.2017 17:00 h Rządza Kraszew 3 - 7 Hydro-Styl
events.png 11 11.06.2017 18:00 h Wyszków FC 6 - 6 Balcerak Skład
events.png 11 11.06.2017 19:00 h Klimag 2 - 8 Pref-Bud Tulewo
events.png 11 11.06.2017 20:00 h Wyższa Półka 1 - 10 FC Klonowe Liście
 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS