Terminarz

Terminarz: wszystkie zespoły | 1 liga 6 Edycja

KOL Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 31.08.2014 14:00 Znajomi Sedziego - Bad Boys Ostrówek0 - 1::(0 - 0 | 0 - 1)" >0 - 1
1 31.08.2014 20:00 FC TU-TU - GS Zabrodziaczek1 - 11
1 31.08.2014 18:00 Balcerak Skład - ALL Stars1 - 3::(1 - 1 | 0 - 2)" >1 - 3
1 31.08.2014 19:00 FC Klonowe Liście - Meble Elefante5 - 1::(1 - 1 | 4 - 0)" >5 - 1
1 31.08.2014 16:00 Hydro-Styl - TWWD United7 - 4::(4 - 0 | 3 - 4)" >7 - 4
1 31.08.2014 17:00 FC Format - MediaTRY DarAlarm0 - 3::(0 - 0 | 0 - 3)" >0 - 3
1 31.08.2014 15:00 FC Albatros - Torpedo Tłuszcz6 - 0::(2 - 0 | 4 - 0)" >6 - 0
2 07.09.2014 16:00 FC TU-TU - Znajomi Sedziego3 - 3::(1 - 1 | 2 - 2)" >3 - 3
2 07.09.2014 17:00 ALL Stars - Bad Boys Ostrówek2 - 1::(1 - 1 | 1 - 0)" >2 - 1
2 07.09.2014 19:00 GS Zabrodziaczek - FC Klonowe Liście3 - 2::(2 - 0 | 1 - 2)" >3 - 2
2 07.09.2014 18:00 TWWD United - Balcerak Skład5 - 4::(2 - 3 | 3 - 1)" >5 - 4
2 07.09.2014 15:00 Meble Elefante - FC Format2 - 0::(0 - 0 | 2 - 0)" >2 - 0
2 07.09.2014 14:00 Torpedo Tłuszcz - Hydro-Styl0 - 16::(0 - 7 | 0 - 9)" >0 - 16
2 07.09.2014 20:00 MediaTRY DarAlarm - FC Albatros8 - 7::(5 - 4 | 3 - 3)" >8 - 7
3 14.09.2014 19:00 Znajomi Sedziego - ALL Stars2 - 5::(2 - 1 |  - )" >2 - 5
3 14.09.2014 14:00 FC Klonowe Liście - FC TU-TU10 - 1::(3 - 0 |  - )" >10 - 1
3 14.09.2014 15:00 Bad Boys Ostrówek - TWWD United3 - 0::(1 - 0 |  - )" >3 - 0
3 14.09.2014 16:00 FC Format - GS Zabrodziaczek0 - 9::(0 - 5 |  - )" >0 - 9
3 14.09.2014 17:00 Balcerak Skład - Torpedo Tłuszcz6 - 2::(1 - 1 |  - )" >6 - 2
3 14.09.2014 18:00 FC Albatros - Meble Elefante1 - 6::(1 - 1 |  - )" >1 - 6
3 14.09.2014 20:00 Hydro-Styl - MediaTRY DarAlarm5 - 3::(2 - 1 |  - )" >5 - 3
4 21.09.2014 14:00 GS Zabrodziaczek - Znajomi Sedziego9 - 4::(6 - 1 |  - )" >9 - 4
4 21.09.2014 20:00 Bad Boys Ostrówek - Balcerak Skład2 - 9::(1 - 3 |  - )" >2 - 9
4 21.09.2014 17:00 Meble Elefante - FC TU-TU4 - 1::(1 - 1 |  - )" >4 - 1
4 21.09.2014 18:00 ALL Stars - Hydro-Styl8 - 6::(3 - 4 |  - )" >8 - 6
4 21.09.2014 19:00 MediaTRY DarAlarm - FC Klonowe Liście3 - 5::(2 - 3 |  - )" >3 - 5
4 21.09.2014 16:00 TWWD United - FC Albatros4 - 2::(0 - 2 |  - )" >4 - 2
4 21.09.2014 15:00 Torpedo Tłuszcz - FC Format2 - 7::(1 - 2 |  - )" >2 - 7
5 28.09.2014 15:00 Znajomi Sedziego - Balcerak Skład1 - 5::(0 - 4 | 1 - 1)" >1 - 5
5 28.09.2014 19:00 GS Zabrodziaczek - Meble Elefante3 - 0::(3 - 0 | 0 - 0)" >3 - 0
5 28.09.2014 14:00 Hydro-Styl - Bad Boys Ostrówek6 - 2::(3 - 0 | 3 - 2)" >6 - 2
5 28.09.2014 16:00 FC TU-TU - MediaTRY DarAlarm6 - 5::(5 - 3 | 1 - 2)" >6 - 5
5 28.09.2014 17:00 FC Albatros - ALL Stars4 - 6::(0 - 4 | 4 - 2)" >4 - 6
5 28.09.2014 18:00 FC Klonowe Liście - Torpedo Tłuszcz11 - 1::(8 - 0 | 3 - 1)" >11 - 1
5 28.09.2014 20:00 FC Format - TWWD United1 - 5::(0 - 2 | 1 - 3)" >1 - 5
6 05.10.2014 17:00 Meble Elefante - Znajomi Sedziego1 - 2::(1 - 2 | 0 - 0)" >1 - 2
6 05.10.2014 19:00 Balcerak Skład - Hydro-Styl1 - 6::(0 - 2 | 1 - 4)" >1 - 6
6 05.10.2014 20:00 MediaTRY DarAlarm - GS Zabrodziaczek1 - 2::(0 - 2 | 1 - 0)" >1 - 2
6 05.10.2014 14:00 Bad Boys Ostrówek - FC Albatros4 - 0::(1 - 0 | 3 - 0)" >4 - 0
6 05.10.2014 15:00 Torpedo Tłuszcz - FC TU-TU0 - 3::(0 - 1 | 0 - 2)" >0 - 3
6 05.10.2014 16:00 ALL Stars - FC Format5 - 1::(2 - 0 | 3 - 1)" >5 - 1
6 05.10.2014 18:00 TWWD United - FC Klonowe Liście3 - 4::(1 - 1 | 2 - 3)" >3 - 4
7 12.10.2014 20:00 Znajomi Sedziego - Hydro-Styl1 - 8::(1 - 3 | 0 - 5)" >1 - 8
7 12.10.2014 18:00 Meble Elefante - MediaTRY DarAlarm7 - 1::(3 - 1 | 4 - 0)" >7 - 1
7 12.10.2014 14:00 FC Albatros - Balcerak Skład1 - 7::(0 - 4 | 1 - 3)" >1 - 7
7 12.10.2014 15:00 GS Zabrodziaczek - Torpedo Tłuszcz18 - 2::(9 - 0 | 9 - 2)" >18 - 2
7 12.10.2014 16:00 FC Format - Bad Boys Ostrówek3 - 5::(3 - 3 | 0 - 2)" >3 - 5
7 12.10.2014 17:00 FC TU-TU - TWWD United3 - 2::(1 - 2 | 2 - 1)" >3 - 2
7 12.10.2014 19:00 FC Klonowe Liście - ALL Stars4 - 1::(1 - 0 | 3 - 1)" >4 - 1
8 19.10.2014 20:00 MediaTRY DarAlarm - Znajomi Sedziego3 - 3::(1 - 1 | 2 - 2)" >3 - 3
8 19.10.2014 19:00 Hydro-Styl - FC Albatros7 - 2::(4 - 2 | 3 - 0)" >7 - 2
8 19.10.2014 18:00 Torpedo Tłuszcz - Meble Elefante0 - 4::(0 - 0 | 0 - 4)" >0 - 4
8 19.10.2014 17:00 Balcerak Skład - FC Format8 - 2::(4 - 0 | 4 - 2)" >8 - 2
8 19.10.2014 16:00 TWWD United - GS Zabrodziaczek0 - 9::(0 - 2 | 0 - 7)" >0 - 9
8 19.10.2014 15:00 Bad Boys Ostrówek - FC Klonowe Liście3 - 3::(2 - 2 | 1 - 1)" >3 - 3
8 19.10.2014 14:00 ALL Stars - FC TU-TU3 - 2::(2 - 1 | 1 - 1)" >3 - 2
9 26.10.2014 20:00 Znajomi Sedziego - FC Albatros6 - 1::(2 - 1 | 4 - 0)" >6 - 1
9 26.10.2014 19:00 MediaTRY DarAlarm - Torpedo Tłuszcz6 - 5::(1 - 4 | 5 - 1)" >6 - 5
9 26.10.2014 14:00 FC Format - Hydro-Styl2 - 8::(1 - 3 | 1 - 5)" >2 - 8
9 26.10.2014 17:00 Meble Elefante - TWWD United6 - 0::(3 - 0 | 3 - 0)" >6 - 0
9 26.10.2014 18:00 FC Klonowe Liście - Balcerak Skład7 - 3::(2 - 2 | 5 - 1)" >7 - 3
9 26.10.2014 15:00 GS Zabrodziaczek - ALL Stars11 - 3::(5 - 0 | 6 - 3)" >11 - 3
9 26.10.2014 16:00 FC TU-TU - Bad Boys Ostrówek2 - 6::(1 - 4 | 1 - 2)" >2 - 6
13 30.11.2014 12:00 Torpedo Tłuszcz - Znajomi Sedziego1 - 14::(0 - 6 | 1 - 8)" >1 - 14
13 30.11.2014 13:00 FC Albatros - FC Format2 - 0::(1 - 0 | 1 - 0)" >2 - 0
13 30.11.2014 14:00 TWWD United - MediaTRY DarAlarm1 - 7::(1 - 2 | 0 - 5)" >1 - 7
13 30.11.2014 18:00 Hydro-Styl - FC Klonowe Liście2 - 6::(1 - 2 | 1 - 4)" >2 - 6
13 30.11.2014 16:00 ALL Stars - Meble Elefante2 - 1::(1 - 1 | 1 - 0)" >2 - 1
13 30.11.2014 15:00 Balcerak Skład - FC TU-TU15 - 4::(6 - 2 | 9 - 2)" >15 - 4
13 30.11.2014 17:00 Bad Boys Ostrówek - GS Zabrodziaczek2 - 7::(1 - 0 | 1 - 7)" >2 - 7
10 09.11.2014 16:00 Znajomi Sedziego - FC Format5 - 3::(2 - 2 | 3 - 1)" >5 - 3
10 09.11.2014 15:00 Torpedo Tłuszcz - TWWD United1 - 7::(0 - 4 | 1 - 3)" >1 - 7
10 09.11.2014 20:00 FC Klonowe Liście - FC Albatros2 - 1::(1 - 1 | 1 - 0)" >2 - 1
10 09.11.2014 17:00 MediaTRY DarAlarm - ALL Stars1 - 6::(1 - 3 | 0 - 3)" >1 - 6
10 09.11.2014 18:00 FC TU-TU - Hydro-Styl1 - 17::(0 - 10 | 1 - 6)" >1 - 17
10 09.11.2014 14:00 Meble Elefante - Bad Boys Ostrówek0 - 3::(0 - 1 | 0 - 2)" >0 - 3
10 09.11.2014 19:00 GS Zabrodziaczek - Balcerak Skład6 - 2::(0 - 1 | 6 - 1)" >6 - 2
11 16.11.2014 16:00 TWWD United - Znajomi Sedziego2 - 2::(0 - 1 | 2 - 1)" >2 - 2
11 16.11.2014 14:00 FC Format - FC Klonowe Liście2 - 10::(2 - 5 | 0 - 5)" >2 - 10
11 16.11.2014 17:00 ALL Stars - Torpedo Tłuszcz14 - 2::(3 - 2 | 11 - 0)" >14 - 2
11 16.11.2014 20:00 FC Albatros - FC TU-TU4 - 0::(1 - 0 | 3 - 0)" >4 - 0
11 16.11.2014 15:00 Bad Boys Ostrówek - MediaTRY DarAlarm1 - 4::(0 - 2 | 1 - 2)" >1 - 4
11 16.11.2014 19:00 Hydro-Styl - GS Zabrodziaczek4 - 5::(2 - 1 | 2 - 4)" >4 - 5
11 16.11.2014 18:00 Balcerak Skład - Meble Elefante1 - 3::(1 - 2 | 0 - 1)" >1 - 3
12 23.11.2014 15:00 Znajomi Sedziego - FC Klonowe Liście1 - 5::(0 - 3 | 1 - 2)" >1 - 5
12 23.11.2014 14:00 TWWD United - ALL Stars2 - 6::(1 - 3 | 1 - 3)" >2 - 6
12 23.11.2014 13:00 FC TU-TU - FC Format6 - 3::(2 - 2 | 4 - 1)" >6 - 3
12 23.11.2014 12:00 Torpedo Tłuszcz - Bad Boys Ostrówek4 - 5::(2 - 1 | 2 - 4)" >4 - 5
12 23.11.2014 18:00 GS Zabrodziaczek - FC Albatros10 - 1::(4 - 0 | 6 - 1)" >10 - 1
12 23.11.2014 17:00 MediaTRY DarAlarm - Balcerak Skład3 - 6::(1 - 2 | 2 - 4)" >3 - 6
12 23.11.2014 16:00 Meble Elefante - Hydro-Styl4 - 1::(0 - 1 | 4 - 0)" >4 - 1
 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj