Terminarz

Terminarz: wszystkie zespoły | 2 Liga 16 Edycja

';
  KOL Stadion Data Czas Gospodarze   Wynik   Goście
events.png 1 Orlik Tłuszcz 22.09.2019 11:00 h Dream Team 2 - 8 Calcio Squad
events.png 1 Orlik Tłuszcz 22.09.2019 12:00 h HandyMan Elewacje 4 - 1 Iskra Jasienica
events.png 1 Orlik Tłuszcz 22.09.2019 13:00 h Tiger Team 5 - 5 Black Dragons Team
events.png 1 Orlik Tłuszcz 22.09.2019 14:00 h FC Wuhan 4 - 3 StoGramFC
events.png 1 Orlik Tłuszcz 22.09.2019 15:00 h FC Ultimatum Wyszków 10 - 4 Klimag Klimatyzacje
events.png 2 Orlik Tłuszcz 29.09.2019 11:00 h StoGramFC 3 - 9 FC Ultimatum Wyszków
events.png 2 Orlik Tłuszcz 29.09.2019 12:00 h Klimag Klimatyzacje 1 - 2 HandyMan Elewacje
events.png 2 Orlik Tłuszcz 29.09.2019 13:00 h Calcio Squad 0 - 5 FC Wuhan
events.png 2 Orlik Tłuszcz 29.09.2019 14:00 h Iskra Jasienica 5 - 0 Tiger Team
events.png 2 Orlik Tłuszcz 29.09.2019 15:00 h Black Dragons Team 4 - 1 Dream Team
events.png 3 Orlik Tłuszcz 06.10.2019 11:00 h Tiger Team 5 - 5 Dream Team
events.png 3 Orlik Tłuszcz 06.10.2019 12:00 h Iskra Jasienica 6 - 7 Klimag Klimatyzacje
events.png 3 Orlik Tłuszcz 06.10.2019 13:00 h FC Wuhan 3 - 7 Black Dragons Team
events.png 3 Orlik Tłuszcz 06.10.2019 14:00 h HandyMan Elewacje 5 - 3 StoGramFC
events.png 3 Orlik Tłuszcz 06.10.2019 15:00 h FC Ultimatum Wyszków 12 - 0 Calcio Squad
events.png 4 Orlik Tłuszcz 13.10.2019 11:00 h Black Dragons Team 2 - 5 FC Ultimatum Wyszków
events.png 4 Orlik Tłuszcz 13.10.2019 12:00 h Calcio Squad 4 - 8 HandyMan Elewacje
events.png 4 Orlik Tłuszcz 13.10.2019 13:00 h Klimag Klimatyzacje 3 - 5 Tiger Team
events.png 4 Orlik Tłuszcz 13.10.2019 14:00 h Dream Team 4 - 6 FC Wuhan
events.png 4 Orlik Tłuszcz 13.10.2019 15:00 h StoGramFC 1 - 4 Iskra Jasienica
events.png 5 Orlik Tłuszcz 20.10.2019 11:30 h Dream Team 1 - 12 HandyMan Elewacje
events.png 5 Orlik Tłuszcz 20.10.2019 12:30 h Calcio Squad 4 - 8 Klimag Klimatyzacje
events.png 5 Orlik Tłuszcz 20.10.2019 13:30 h FC Wuhan 0 - 3 FC Ultimatum Wyszków
events.png 5 Orlik Tłuszcz 20.10.2019 14:30 h StoGramFC 3 - 7 Tiger Team
events.png 5 Orlik Tłuszcz 20.10.2019 15:30 h Black Dragons Team 8 - 3 Iskra Jasienica
events.png 6 27.10.2019 11:00 h Iskra Jasienica 1 - 6 Calcio Squad
events.png 6 27.10.2019 12:00 h Klimag Klimatyzacje 7 - 4 StoGramFC
events.png 6 27.10.2019 13:00 h FC Ultimatum Wyszków 9 - 0 Dream Team
events.png 6 27.10.2019 14:00 h Tiger Team 4 - 1 FC Wuhan
events.png 6 27.10.2019 15:00 h HandyMan Elewacje 6 - 8 Black Dragons Team
events.png 7 03.11.2019 11:00 h Tiger Team 5 - 5 FC Ultimatum Wyszków
events.png 7 03.11.2019 12:00 h StoGramFC 8 - 11 Calcio Squad
events.png 7 03.11.2019 13:00 h HandyMan Elewacje 7 - 3 FC Wuhan
events.png 7 03.11.2019 15:00 h Iskra Jasienica 5 - 0 Dream Team
events.png 7 Orlik Ostrówek 05.11.2019 18:00 h Klimag Klimatyzacje 2 - 5 Black Dragons Team
events.png 8 10.11.2019 11:00 h Calcio Squad 4 - 4 Tiger Team
events.png 8 10.11.2019 12:00 h Black Dragons Team 10 - 5 StoGramFC
events.png 8 10.11.2019 13:00 h FC Wuhan 5 - 7 Iskra Jasienica
events.png 8 10.11.2019 14:00 h Dream Team 2 - 6 Klimag Klimatyzacje
events.png 8 10.11.2019 15:00 h FC Ultimatum Wyszków 1 - 5 HandyMan Elewacje
events.png 9 17.11.2019 11:00 h Klimag Klimatyzacje 3 - 4 FC Wuhan
events.png 9 17.11.2019 12:00 h Iskra Jasienica 3 - 2 FC Ultimatum Wyszków
events.png 9 17.11.2019 13:00 h StoGramFC 5 - 2 Dream Team
events.png 9 17.11.2019 14:00 h Calcio Squad 4 - 4 Black Dragons Team
events.png 9 17.11.2019 15:00 h Tiger Team 5 - 3 HandyMan Elewacje
 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS