Imię Faule
Piotr Miętus 0.00
Jakub Pergoł 0.00

Podsumowanie

Mecz inauguracyjny 3. kolejki zmagań naszej ligi trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Spotkanie od pierwszej minuty stało na wysokim poziomie i zarówno MediaTRY jak i Klimag chcieli ukarać rywala tego dnia. Na pierwszego gola musieliśmy czekać do 19 minuty, gdzie po celnym podaniu Piotra Miętusa strzał na bramkę rywala w gola zamienił Jakub Pergoł. Klimag starało się odpowiedzieć przeciwnikowi przed zejściem do szatni, lecz mimo wielu prób Panowie musieli zejść na przerwę przegrywając 0-1. Druga połowa ociekała równie w wiele emocji. Piotr Miętus już po kilku minutach podnosi wynik spotkania na 2-0. Tego dnia Miętus był nie do zatrzymania. W szeregi PP Klimag wdarł się chaos i mimo walki Przemka Bielskiego, który po udanym rajdzie dał nadzieję zespołowi na punkty, MediaTRY swoim doświadczeniem pewnie dowiozło trzy punkty na koniec spotkania.